Home / Genel Siteler / 107 Milyon Dolarlık Bitcoin Gönderildi!

107 Milyon Dolarlık Bitcoin Gönderildi!

 

107 Milyon Dolarlık Bitcoin Gönderildi!

Sürekli olarak kripto para sektöründe farklı işlemler yapılmakta ve yine sürekli olarak farklı haberler çıkmaktadır.  Geçtiğimiz günler de kripto para sektörün de ciddi anlam da büyük bir işlem yapıldı. Analist Whale Alert  paylaşılan bilgiye göre; bundan birkaç saat önce bir işlem ile 107 Milyon Dolarlık Bitcoin Gönderildi.

Bildiğiniz gibi Bitcoin fiyatı dün gece 1.5’ten daha fazla değer kaybetti ve 8.000 200 dolar seviyesine düştü. Bazı kripto para kullanıcılarına göre Bitcoin fiyatında ki bu düşüş az önce bahsetmiş olduğumuz 107 milyon dolarlık Bitcoin göndermekten dolayı olduğu düşünülüyor. Whale Alert’ in vermiş olduğu bilgilere göre ;gece tek bir işlem ile 13 Bin adat Bitcoin gönderildi. Bu Bitcoin’lerin anlık fiyatının 107.8 Milyon dolar civarında olduğu söylenmektedir.

Yapılan bu işlemin kim tarafından yapıldığı bilinmiyor. Kripto para borsası mı yoksa balina tarafından mı yaptığı henüz bilinmemektedir. Fakat işlem hakkın da ki bilgilere baktığımız zaman işlemin bilinmeyen bir cüzdandan yine bilinmeyen bir cüzdana gönderildiği biliniyor. Bitcoin fiyatı şu an için 8 bin 200 dolar seviyesinde görülüyor. Düşüşlerden sonra kendini bir nebze de olsa toparladı.

Gönderilen 107 Milyon dolarlık Bitcoin piyasaya nasıl ve ne şekilde yansıyacak ilerleyen günlerde iniş-çıkışlardan görülecek. Şu an için bile gece düşüş yaşayan Bitcoin güne tekrar 8 bin 200 doların üstünde merhaba dedi.  Ansızın tekrardan düşüş veya yükseliş yaşayabilir.

Peş peşe bir çok Bitcoin ile alakalı haberler gündeme damgasını vuruyor. Bitcoin ile alakalı bir çok adını duyurmuş şirket veya firmalar adımlar atıyor. Buradan yola çıkarak Bitcoin’in geleceğinin başarılı ya da parlak olduğunu söyleyemeyiz belki ama Bitcoin bir şekilde hayatımıza müdahil oluyor ve olmaya da devam ediyor. Devam etmekle de kalmıyor her geçen gün daha da ileriye gitmeyi başarıyor. Atılan bu adımlar elbette boşuna değil.  Zamanla bekleyip birlikte görelim.

 

About robot

Check Also

Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

  Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü? Bitcoin fiyatı geçtiğimiz …