Home / Genel Siteler / 2020 Yılında Bitcoin Ne Kadar Olacak?

2020 Yılında Bitcoin Ne Kadar Olacak?

2020 Yılında Bitcoin Ne Kadar Olacak?

Bitcoin son bir kaç yıldır bir çok uzman ve analist tarafından eleştirilere maruz kalıyor. Bunun yanında bir çok analist de Bitcoin’ e oldukça sıcak bakıyor ve Bitcoin’ in gelecekte parlayacağını ve şu an ki seviyesinden çok daha fazla yukarıya çıkacağını iddia ediyor. Bunlardan biri ise twitter üzerinde Rampage olarak bilinen analist. Rampage’ ye göre lider kripto para birimi Bitcoin  2020 yılının Temmuz ayı zamanlarında boğa trendine girip 50.000 dolara kadar çıkacak.

2020 yılının Mayıs Ayında yaşanması beklenen halving’ de etkisinin büyük olacağını ön görüyor Rampage.

2019 yılı için de bir çok analist Bitcoin’ in için 20.000 ile 100.000 dolar arasında bir rakamda olacaklarını iddia etmişti.  Fakat Bitcoin’ de beklenen yükselme yerine düşüşler yaşanıyor. Ve şu an Bitcoin için risk taşıyan bir seviye. Bitcoin’ in söz konusu direnç seviyesine ulaşması ve bu direnci kırdıktan sonra önünde engeller olmadığını ön gören analistler yanılacak mı henüz bilinmiyor ama şu an için ümit edilen Bitcoin’ in 9.000 dolar bandını kırması ve daha da yükseklere kanat açması.

Söz konusu yükselme için bir çok olumlu yönde potansiyel mevcut. Yıl sonunda yaşanan grafikleri göz önünde tutarsak,  genel olarak Bitcoin hep yükselme yaşamıştır. Aralık ayında Bitcoin’ in ulaşacağı seviye merak konusu olmakla beraber yatırımcılar içinde büyük risk taşıyor. Bitcoin’ in yeni bir dalgalanma yaşayacağı muhtemel ancak yaşanacak bu dalgalanmanın ne yönde olacağı bilinmiyor.

Ancak genel olarak uzman ve analistlerin görüşleri 2020 yılının Mayıs ayında yaşanacak olan halving’ in Bitcoin için güneş gibi doğup Bitcoin’ i yeni yeni seviyelere çıkarmasıdır.

About robot

Check Also

Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

  Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü? Bitcoin fiyatı geçtiğimiz …