Home / Devlet Siteleri / E DEVLET / e-Devlet Kapısı Üzerinden Vodafone Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama?

e-Devlet Kapısı Üzerinden Vodafone Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama?

e-Devlet Hizmet Kapısı üzerinden “www.girisyap.com” aracılığıyla yüzlerce kuruma ait binlerce dosyadan zaman kaybı yaşamaksızın, hızlı ve kolay bir şekilde yararlandığınız gibi, “VODAFONE, Abonelik, Borç Alacak Sorgulama” işlemlerini de yapabilirsiniz. e-Devlet hizmet kapısından faydalanmak için izlenecek yol?

e-Devlet Üzerinden, VODAFONE Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama İşlemleri?

e-Devlet Hizmet kapısı yaptığı yenilikler ve güvenilirliği ile her zaman kendini üst düzeylere taşımıştır. Sizlerde e-Devlet hizmet kapısını kullanarak yüzlerce kuruma ait binlerce dosyadan zaman kaybı olmadan, hızlı, kolay ve ek ücret ödemeden işlemlerinizi yapabilirsiniz.

E-Devlet hizmet kapısı üzerinden “VODAFONE Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama” işlemlerini yapmak için, Google arama motoruna e-Devlet kapısının hizmet kısayol sitesi olan “www.turkiye.gov.tr ” yazın ve çıkan ilk linke tıklayın. Daha sonra açılan yeni ekranda sizden T.C Kimlik Numaranız ve e-Devlet Şifreniz istenecektir, sizden istenilen bilgileri doğru bir şekilde giriniz aksi taktirde girişiniz sağlanmaz.

E-Devlet Şifresi Alma ve Yenileme?

NOT: (E-Devlet Şifreniz yok ise, size en yakın PTT Şube Müdürlüklerinden alabilirsiniz. Yada e-Devlet şifreniz var ve unuttuysanız Şifremi Unuttum bölümüne girerek şifrenizi yenileyebilirsiniz.)

T.C Kimlik No ve e-Devlet şifrenizi doğru bir şekilde girdikten sonra e-Devlet hizmet bölümüne girmiş olacaksınız. E-Devlet kapısı üzerinde binlerce dosya olduğundan aradığınız detayları bulmakta zorlanabilirsiniz bunun için yukarıda bulunan arama motoruna ( Size Nasıl Yardımcı Olabilirim? ) “VODAFONE Abonelik, Borç ve alacak Sorgulama” yazın ve önünüze çıkan linke tıklayın. Açılan yeni sayfada sizin adınıza açılmış hat ve borç, alacak var ise gözükmektedir.

Dilerseniz e-Devlet Kapısı üzerinden yüzlerce kuruma ait binlerce dosyadan kolay, hızlı, zaman kaybı yaşamadan ve hiçbir ek ücret ödemeden yararlanın.

About beditor

Check Also

e-Devlet Üzerinden TKGM Web Tapu İşlemleri Nasıl Yapılır?

e-Devlet kapısı üzerinden, “www.girisyap.com” aracılığıyla giriş yaparak yüzlerce kuruma ait binlerce dosya üzerinden faydalandığınız gibi, …