Home / Devlet Siteleri / E DEVLET / e-Devlet İle Araştırma ve Geliştirme Desteği Başvuru Nasıl Yapılır?

e-Devlet İle Araştırma ve Geliştirme Desteği Başvuru Nasıl Yapılır?

e-Devlet hizmet kapısı üzerinden “www.girisyap.com” aracılığıyla yüzlerce Kamu ve Kurumlara ait binlerce dosya altyapı üzerinden faydalandığınız gibi e-Devlet hizmet kapısına giriş yaparak “Kültür ve Turizm Bakanlığı 25 Hizmet bölümü içerisinde araştırma ve Geliştirme Desteği” bölümüne girerek işlemlerinizi hızlı, kolay, hiçbir masraf ödemeden ve zaman kaybı yaşamadan yapabilirsiniz.

e-Devlet Üzerinden, Kültür Turizm Bakanlığı, Araştırma ve Geliştirme Desteği Başvuruları?

e-Devlet hizmet kapısı ile yüzlerce kuruma ait binlerce dosya üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz. E-Devlet hizmet kapısı güvenilirliği ve yaptığı yenilikler sayesinde her zaman kendini üst düzey sıralamasının başında bulmuştur. Sizlerde e-Devlet hizmet kapısından yararlanmak için e-Devlet kapısına girişinizi sağlayınız.

e-Devlet kapısı giriş için google arama motoruna e-Devlet hizmet kapısının kısayol İnternet sitesi olan “www.turkiye.gov.tr” yazın ve çıkan ilk linke tıklayın. Bu bölümde sizden siteye giriş için T.C Kimlik Numaranız ve e-Devlet Şifreniz istenecektir. Sizden istenilen bilgileri doğru bir şekilde giriniz.

e-Devlet Şifresi Alma ve Yenileme?

Not: e-Devlet şifreniz yok ise, size en yakın PTT Şube Müdürlüğüne giderek şifre alabilirsiniz. Yada şifreniz var ve unuttuysanız, Şifremi Unuttum bölümüne girerek şifrenizi yenileyebilirsiniz.

Sizden istenilen bilgileri doğru girdikten sonra e-Devlet hizmet kapısına girmiş olacaksınız bu bölümden daha kolay yararlanmak için yukarıda bulunan arama motoruna “Kültür ve Turizm Bakanlığı Araştırma ve Geliştirme Desteği” yazın ve aratın. Arama sonucunda ise çıkan linke tıklayın ve eskiden yapılmış başvuru desteği ver ise açılan sayfa üzerinde gözükecektir yada Yeni Başvuru yazan yere tıklayarak yeni bir başvuru yapabilirsiniz. Dilerseniz e-Devlet hizmet kapısını gezinip yüzlerce kuruma ait binlerce dosyadan faydalanabilirsiniz.

About beditor

Check Also

e-Devlet Üzerinden TKGM Web Tapu İşlemleri Nasıl Yapılır?

e-Devlet kapısı üzerinden, “www.girisyap.com” aracılığıyla giriş yaparak yüzlerce kuruma ait binlerce dosya üzerinden faydalandığınız gibi, …