Home / Genel Siteler / Analist Willy Woo: Bitcoin 2020 Yılında Yükselecek!

Analist Willy Woo: Bitcoin 2020 Yılında Yükselecek!

Analist Willy Woo: Bitcoin 2020 Yılında Yükselecek!

Bitcoin’in son düşüş eğilimine rağmen, 2020 yılı için birkaç iyimser tahmin öne sürdü.  Kasım ayı, Bitcoin (BTC) için aşağı yönlü bir ay oldu. Bu, Bitcoin fiyatının en düşük seviyeye ulaşıp ulaşmadığı konusundaki muazzam tartışmalarla üretildi. Bu soruya kesin bir cevap vermek oldukça zor olsa da, bazı analistler Bitcoin’ in şu anki durumunu keskin bir mitingin başlangıcı olarak görüyorlar.

Büyüme Koşulları!

Kripto tüccarı, analist ve yazar Willy Woo geçtiğimiz günlerde, Kasım ayının sonundan önce yükseliş eğilimi yaşanmasının bir şartı olduğunu söyledi. Aksi takdirde, Woo’ya göre çok soğuk bir Aralık ayı için hazırlanmalıyız:

Bay Woo ayrıca 2019 yılının son ayında “yeni düşükler” olasılığına dikkat çekti. Bitcoin’ in fiyatı bazı borsalarda altı ayın en düşük seviyesine düştüğü için 6,800 dolar ‘ın altına düştüğü için bu mümkün görünüyor. Dün, en büyük kripto para biriminin piyasa değeri de benzer şekilde gerçekleşti.

Bay Woo, 2020 yılında Bitcoin’ in fiyatı konusundaki iyimserliğini korurken, konuşmasının yukarıda belirtilen kısmı daha öngörülebilir görünüyor. Bunun nedeni, analistlerin büyük çoğunluğunun yaklaşmakta olan Bitcoin yarısı için yüksek beklentilere sahip olmasıdır. Üçüncü yarı, 2020 yılının sonlarında Bitcoin’ in fiyatı için iyi bir katalizör olabilmesi için planlanıyor. Willy Woo, tanınmış bir başka tüccar olan Plan B’ye cevaben çelişkili tahminlerini paylaştı. Sonuncusu, kısa vadeli yükseliş tahminiyle Bitcoin topluluğunu kışkırttı. Bay Woo, Bitcoin’ in 2020 yılında beş haneli bölgeye getirme olanağına sahip olduğunu söyledi.

Amacını vurgulamak için, B Planı Bitcoin’ in akış-akış çizelgesini açıkladı. B Planına göre, bu en büyük dijital varlığın değer düşüklüğünü kanıtlıyor. Akış oranı, bir varlığın miktarını, her yıl üretilen (mayınlı) miktarlara bölünerek gösterir. B planı da umutlarını 2020 yarıya indirger. Dolayısıyla, daha önce belirtilen iki tahminde tartışmasız kalan tek katalizör budur. Woo’ nun büyük senaryosunun gereksinimlerini karşılayacak mıyız? Önümüzdeki dört günde Bitcoin fiyatı% 15.3 artacak mı? Heyecanla bekleniyor.

About robot

Check Also

Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

  Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü? Bitcoin fiyatı geçtiğimiz …