Home / Genel Siteler / Analist; Yan Ticaretten Sonra Bitcoin Fiyatı 13.000 Dolar’ a Yükselebilir!

Analist; Yan Ticaretten Sonra Bitcoin Fiyatı 13.000 Dolar’ a Yükselebilir!

Analist; Yan Ticaretten Sonra Bitcoin Fiyatı 13.000 Dolar’ a Yükselebilir!

Uzun vadeli bir eğilim hala aktif, bir kripto analisti, Bitcoin’ in bir süredir yanlara doğru işlem yapabildiğini söylüyor. Bugün erken saatlerde Bitcoin fiyatı 7.790 dolara yükseldi ve büyümeye devam ediyor. Daha önce  bildirildiği üzere, Bitcoin bir alım trendine girmiştir ve bu nedenle amiral gemisi para birimi 8.000 dolar seviyesini tekrar almayı hedeflediğinden Bitcoin’ i kısaltmak tehlikeli olabilir.

 

Ancak bazı analistler Bitcoin fiyatının düşebileceğini söyleyerek pazardaki düşüş etkisi üzerine bahis yapmaya devam ediyor. Ancak diğerleri, Bitcoin’ in hemen artmasına rağmen genel yükseliş trendinin hala bozulmamış olduğunu sevinçle söylüyorlar.

Birkaç Ay Yan İşlem Yaptıktan Sonra 13.000 Dolar seviyesine Mi Çıkacak?

Analist @ CryptoMichNL, düşüş trendi içindeki trend çizgisi hala devam etse de, genel olarak uzun vadeli yükseliş eğiliminin devam ettiğini gösteriyor. Bitcoin birkaç ay yan ticaret yapabileceğini de sözlerine ekledi. Bununla birlikte, grafikte analist Bitcoin‘ in bundan sonra – 13.000 dolarlık alana ulaşmasını beklediği hedefi işaretlemek için yükselen bir çizgi çizdi.

Bitcoin İçin Düşüş Tahmini: 6.300 Dolar!

Bir başka tüccar ve analist, @nebraskangooner, düşüş hissini paylaşıyor gibi görünüyor. Mevcut seviyeden Bitcoin fiyatının düşmesi muhtemel olduğunu söylüyor,  bu da 6.300 dolara kadar çıkıyor.

Peter Brandt;  Bitcoin Boğalar Twitter’dan Temizlenmeli!

Daha önce, U.Today kıdemli ticaret tüccarı Peter Brandt’ ın, anında zenginleşme bekleyen ve piyasadaki oynaklığın gerçeğini kabul etmeyen Bitcoin boğalarla olumsuz konuştuğunu bildirdi.

Bitcoin‘ in sadece son boğa Twitter’ dan kaybolduğunda 50.000 dolar hedefine varabileceğine inanıyor.

About robot

Check Also

Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

  Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü? Bitcoin fiyatı geçtiğimiz …