Home / Kripto Paralar / Augur (REP) Nedir? – Augur Satın Al!

Augur (REP) Nedir? – Augur Satın Al!

Augur (REP) nedir? Augur nasıl satın alınır? Augur satın alırken dikkat edilmesi konular nelerdir? Değer bakımından Augur kripto para birimleri arasında kaçıncı sırada yer almakta? Ayrıca Augur kripto para birimleri arasında neden bu kadar önemli ve Augur’u bu kadar önemli kılan faktörler nelerdir? Dünya üzerinde ka adet Augur coin bulunmakta ve Augur coin’in kaç adeti piyasada kullanımda? Augur coin hakkında bilmedikleriniz ve bilmeniz gereken bütün konu başlıkları aşağıda verilmiştir. Dilerseniz sitemiz aracılığıyla diğer kripto para birimleri hakkında sitemizin diğer bölümlerini ziyaret ederek tüm kripto para birimleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Augur (REP) Nedir? Augur hakkında!

Augur’dan biraz bahsedecek olursak. Öncelikle Augur Ethereum ile direkt olarak bağlantısı olan bir kripto para birimidir. Piyasaya çıkış tarihi (2014) olarak pek fazla yeni sayılmasa da kripto para birimleri sıralamasında yerini korumuştur. Ayrıca tasarımcıları ise Lack Peterson ve Joey Krug’tur.

Augur’un ileriye dönük çok farklı projeleri  bulunmakta. Augur coin para birimini Dünyayla tam olarak tanıştırıp tüm dünya da kullandırmayı hedefliyor. Diğer bir bakışla Augur’un bir başka ismi ise REP’tir. Augur’un Türkçe anlamı ise Kahin’dir. Diğer kısaltılmış hali ise (REP), Türkçe kelime olarak Ün ve Şöhret olarak adlandırlmaktadır.

Çalışma şekli olarak ileriye dönük uzun vadeli işletim sistemi bulunmakta. Diğer bir bakımdan, öngörü geleceği olarak adlandırılmakta. Ayrıca tahmin pazarı olma halinden ise çıkarılacak sonuç merkezsiz tahmin’dir. Olayların olamadan önce tahmin edilmesi gibidir.

Değer ve piyasa bakımını ele alacak olursak. Piyasa sıralamasında Augur da dahil edilmek üzere şu anda dünya da yaklaşık olarak 1000 civarında kripto para birimi bulunmakta. Ayrıca bu sıralama gün geçtikçe artmakta. Bu sıralamadan sonra altcoinlerin toplam piyasa değerini düşünecek olursak, yapılan araştırma sonucunda şu ana kadar piyasaya çıkan kripto para birimlerinin değerinin 200 milyar dolardan daha fazla olduğu söylenmekte. Augur’da bu sıralamada şu anda iyi bir yerde ve Augur’un iyi bir yerde olmasının en büyük avantajı ise ileriye dönük sağlam altyapı ve müsteri anlayışıdır.

Augur Nasıl Satın Alınır?

Augur nasıl satın alınır? Augur coin satın alırken dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir? Augur coin alırken hangi yol izlenmeli? Augur alım satım ve takas gibi işlemlerde hangi para borsası daha güvenli ve hangi para borsasını seçmeliyim? Kısacası aklınıza takılan bütün soru işaretlerinin cevabı aşağıda verilmiştir.

Öncelikle kripto para birimleri arasında Augur coin’in nasıl alındığı ve Augur coin satın alınırken hangi konulara dikkat edilmeli bunun cevabını yazalım. Kripto para alım ve satım işleri para borsaları üzerinden düzenlenir. Para borsası deyince dünyada çok sayıda para borsası bulunmakta. Ancak kripto para coin’leri alım, satım gibi işlemleri sayılı derecede para borsaları yapmakta. Para borsası deyince de akla ilk olarak Binance gelmekte.

Binance, Dünyada ki bütün kripto para birimlerine ev sahipliği yaptığı gibi Augur coin için de özel bir para borsasıdır. Diğer bir yandan para borsaları arasında en ön planda bulunan Binance’nin en önemli özelliklerinden birisi de güven ve gizliliğe fazlasıyla önem vermesidir. Ayrıca devleşmiş para birimleri arasında Bitcoin, Ethereum, Litecoin gibi para birimleri de Binance üzerinden işlem yapmaktadır.

Teknolojinin dünyayı değiştirdiği bir evrende. Geleceğe dair kriptoların da hayatımızda hemen hemen her yerde kullanılacağını ilerleyen zamanlarda göreceğiz. Bu yazımızın asıl amacı da işte bu, çünkü ileride kriptoların hayatımızın her yerinde görüleceği için şimdiden kripto para birimlerini tanıma fırsatı bulacağımız içindir. Bu nedenle şunuda belirtelim ki Augur coin’in altyapısı ileriye dönük tasarlanmıştır. Sizlerde Binance ile işlem yapmak için yukarıda bulunan “Satın Al” kutucuğuna tıklamanız yeterli olacaktır. Satın al kutucuğuna tıklamanız halinde sistem sizi otomatik olarak Binance’nin web sitesine yönlendirecektir. Burada yapacağınız bütün işlemleri Binancenin size verdiği güvenle gönül rahatlığıyla hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz.

Girisyap.com güvenli alışverişler diler…

About beditor

Check Also

ETHOS Coin Nedir? Ethos Satın Al!

ETHOS Coin nedir? ETHOS coin nasıl satın alınır? ETHOS satın alırken dikkat edilmesi gereken konular …