Home / Genel Siteler / Axa Sigorta!

Axa Sigorta!

Axa Sigorta ile yapacağınız işleri gönül rahatlığıyla ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Axa Sigortanın kurul amaçlarının en başında gelen, siz değerli vatandaşlara daha iyi ve güvenli bir ortam kurmak. Sizlerde kendinizi daha güvenli bir Sigorta Şirketinde güvende hissetmek isterseniz, Axa Sigortanın kısayol web sitesine “https://www.axasigorta.com.tr” tıklamanız yeterli olacak.

Neden Axa Sigorta?

Axa Sigortanın kuruluş yılları 1916’lara dayanmaktadır. Türkiye’de ise 1994 yılında %11’lik bir hisse alarak Oyak Sigortanın Genel Sermayesine katılım sağlamıştır. Asıl “Axa Sigorta” unvanını ise, 2008 yılında Oyak’ın hisselerini almasından sonra Türkiye’de gerçekleştirmiştir. Ayrıca Axa Sigorta, Dünyanın Devleşmiş en büyük sigorta şirketlerindendir. içerisinde barındırdığı Sigortalardan bir kaçını şöyle sıralayalım.

Araç Sigortası: Maksimum Kasko Sigortası, Lacivert Kasko Sigortası, Yatım Paket Sigortası, Tutumlu Kasko Sigortası, Büyük Hasar Kasko sigortası, Zorunlu Trafik Sigortası, Artı Trafik Sigortası.

Konut Sigortası: Evim Sigortası, Site Paket Sigortası, Zorunlu Deprem Sigortası (DASK) Ailem Sigortası.

Sağlık Sigortası: Sağlığım Tamam Sigortası, Kristal Planlar, Sağlığım Misafir Sigortası, Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası, Süper Sağlığım Sigortası, Sağlığım Sigortası, Eko Sağlığım Sigortası, Acil Sağlığım Sigortası.

Emekli&Hayat: Destek Emeklilik Planı, Artı Emeklilik Planı, Tam Emeklilik Planı, Rahat Emeklilik Planı, Yıllık Hayat Sigortası, Uzun Süreli Hayat Sigortası,Ferdi Kaza Sigortası.

Ticari&Kurumsal: İşyerim Paket Sigortası, Kadın Girişimci Sigortası, Sorumluluk ve Ferdi Kaza Sigortası, Nakliyat Sigortası, Otel ve Tatil Köyü Paket sigortası, Akaryakıt İstasyonu Paket Sigortası, Tarım Sigortası, Eczanem Paket Sigortası, Mühendislik Sigortası.

Axa Sigorta İletişim Bilgileri!

Genel Müdürlük İletişim Bilgileri 

 

About beditor

Check Also

Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

  Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü? Bitcoin fiyatı geçtiğimiz …