Home / Genel Siteler / Bakkt Bitcoin Vadeli İşlemlerin de Günlük Yeni Rekor!

Bakkt Bitcoin Vadeli İşlemlerin de Günlük Yeni Rekor!

Bakkt Bitcoin Vadeli İşlemlerin de Günlük Yeni Rekor!

Bitcoin (BTC), kripto para platformunda günlük hacimleri Bakkt işlemden geçiriyor. Intercontinental Exchange (ICE) verilerine göre sürekli yeni bir rekor kırdı. 22 Kasım’ da Bitcoin’ de veya 2728 vadeli işlem sözleşmesin de  20.3 milyon dolardan fazla işlem gerçekleşti.

Önceki Günlük Kayıt Rekorundan % 30 daha Fazla!

Yeni cilt rekoru bir önceki gün% 66 artış gösteriyor ve kabaca 8 Kasım’ da ki tüm zamanların en yüksek seviyesinden% 30 daha yüksek.

Bakkt günlük hacim ve açık faiz tablosu!

Büyük Fiyat Hareketleri Büyük Hacimle Çakışıyor!

Ek olarak, dünün açık faizi şu an 1.75 milyon dolar olup önceki işlem gününe göre % 29 artış gösterdi. Eylül ayında piyasaya sürülen yavaş bir başlangıç ​​olmasına rağmen, Bakkt’ ın fiziksel olarak çözülmüş Bitcoin vadeli işlemlerinin hacimleri giderek artmaktadır.

Yeni rekor hacmi, Cuma günü 7.000 doların altına düşen Bitcoin fiyatında da önemli bir düşüşle aynı zamana denk geliyor. Hacimlerdeki önceki yükselişler, 25 Ekim ve 8 Kasım tarihlerinde görülen büyük Bitcoin fiyat hareketleriyle de aynı seviyeye geldi.

ICE’ ye göre  New York Borsası da dahil olmak üzere 23 önde gelen global borsa işletmecisi, Cuma günü yapılan en son bildirilen Bakkt sözleşmesi işlem fiyatı 7.240 dolar’ dı. Bakkt, kurumsal ilgi artıyor gibi göründüğü için lider kripto para birimi Bitcoin ile ilgili ürün yelpazesini genişletiyor. Dijital varlık platformunun bu haftanın başlarında nakit olarak ödenen Bitcoin vadeli işlem sözleşmelerinin ICE Futures Singapore’ da 9 Aralık’ ta teklif edileceğini doğruladı.

About robot

Check Also

Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

  Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü? Bitcoin fiyatı geçtiğimiz …