Home / Genel Siteler / Balina Milyonlarca Dolarlık Bitcoin Sözleşmesini Sattı! Bitcoin’e Büyük Darbe! Bitcoin Düştü! Bitcoin’de ki Düşüşler Devam Edecek Mi?

Balina Milyonlarca Dolarlık Bitcoin Sözleşmesini Sattı! Bitcoin’e Büyük Darbe! Bitcoin Düştü! Bitcoin’de ki Düşüşler Devam Edecek Mi?

Balina Milyonlarca Dolarlık Bitcoin Sözleşmesini Sattı! Bitcoin’e Büyük Darbe! Bitcoin Düştü! Bitcoin’de ki Düşüşler Devam Edecek Mi?

 

Twitter üstünden 9,7 milyon dolar değerinde XCT sözleşmesini duyurdu büyük bir Bitcoin balinası. İnsanların kararlarında etkili olan balinaların haberleri bu defa yapılan bu satış ile herkesi şoke etti. Bu satışın ardından Bitcoin’ de düşüş yaşandı ve bu düşüşün şaşırtıcı olmaması gerektiğini söyleyen uzmanlar, piyasa trendlerini değerlendirmek ve tanımlamak kolay değil,parayı büyük işlemlere göre takip etmek çok yararlı bir işaret olabilir.” Dedi.

Bu satışın ardından kısa bir süre sonra % 5 oranında Bitcoin’ de fiyatta düşüş yaşandı. Bu düşüş kimi analiste göre gelecek olan düşüşün habercisi olabilir. Benzer balina fiyatı hareketlerinin düşüşlerden önce gerçekleşmesi olası şu an için. Bazı alt coinler de de düşüşler yaşandığı görüldü. Kısa ve uzun vadeli Bitcoin alım satımlarında her şeyin olası olabileceğinin mübah görüleceğinin normal olduğunu savunanlar bir köşe de dursun, bu satış insanlarda şüphe uyandırdı. Bitcoin’ in çökme düşüncesi  şu an için merak edilen konuların başında geliyor. Bitcoin dibe mi vuruyor, gerçekten çöküyor mu ya da? Gibi bir çok soru uyandı akıllar da. Balina’nın satışı Bitcoin piyasasını karıştırmaya yetti. Bitcoin dibe vuracağı için mi sattı? Gibi bir çok düşünce oluştu zihinler de.  Ve satışın ardından hemen yaşanan düşüş daha da bulandırdı bu durumu.

 

Şu an için bu düşüşün ardından bir düşüş daha beklendiği açıklandı. Düşüşlerin akabinden tekrar yükselmesi söz konusu olur mu elbette bilemeyiz ancak bu dalgadan sonra başka bir dalga daha geleceği kesin. Bu dalga aşağıya mı çeker Bitcon’in fiyatını yukarı mı asıl sorun bu. Şu an kripto para piyasası aşırı hareketli. Her an her şey olabilir. Bu yüzden yatırımcı iseniz sürekli gündemi takip etmeniz gerekir. Çünkü Bitcoin ve diğer kripto paralar birbirine zıt bir çok fiyat aralığında seyredebilir.

About robot

Check Also

Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

  Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü? Bitcoin fiyatı geçtiğimiz …