Home / Genel Siteler / Bitcoin 2017 Yılında Görülen Fiyata Benzer Yeni Bir Eylem Gösterecek Mi?

Bitcoin 2017 Yılında Görülen Fiyata Benzer Yeni Bir Eylem Gösterecek Mi?

Bitcoin 2017 Yılında Görülen Fiyata Benzer Yeni Bir Eylem Gösterecek Mi?

Lider kripto para birimi Bitcoin’ in son günler de ki fiyat hareket ve seviyesi, son zamanlarda aşağı yönlü dalgalanmalar içerisinde.  Sonuç olarak başka bir büyük çaplı yukarı doğru hareket tarafından dvam edilebilecek olan durma işlemlerini işaretleyebileceğini belirten bir analistin iddia ve düşüncesine göre ; 2017 yılında yaşanılan durumun benzeri bir durumu yeniden yaşanabilir. Sosyal medya da popüler bir kripto analisti olarak bilinen  HornHairs, Bitcoin’ in yakında düzeltici döneminden ayrılabileceğini belirterek sosyal medya üzerinden attığı mesajla bu olasılıktan söz ediyor. HornHairs ;

2017 yılında yaşanmış stop koşularının her birinin kesin zamanlarını Bitcoin’ de hala hatırlıyorum. Her birinin daha büyük boğa koşusunda bir dönüm noktası ve düzeltici bir dönemin sonu olduğu ortaya çıktı. Yardım edemiyorum ama aşağıda görülen Tabloları yan yana koyup karşılaştırırken aynı şeyin zamanda gerçekleştiğini, sadece haftalık grafikte gördüğümüzü düşünüyorum.

Bitcoin 2017 yılının sonunda 20.000 dolar olmuştu.  Tarih yeniden tekerrür edecek mi? Bitcoin 8.500 dolar bandından 2017 yılında yaşanmış olan ani bir yükselme yaşayacak mı? Gözler yılın son ayında. Genel anlamda Bitcoin yıl sonunda oldukça hareketli  zamanlar geçiriyor. 10 senelik bir süre zarfında da böyle olmuştu. Bitcoin bu yılda aynı eylemi gerçekleştirirse oldukça yüksek rakamlara merhaba diyebilir.

 

About robot

Check Also

Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

  Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü? Bitcoin fiyatı geçtiğimiz …