Home / Genel Siteler / Bitcoin 2022 Yılında 120.000 Dolar ‘a Mı Çıkacak?

Bitcoin 2022 Yılında 120.000 Dolar ‘a Mı Çıkacak?

Bitcoin 2022 Yılında 120.000 Dolar ‘a Mı Çıkacak?

Uzun vadeli bir başka yükseliş eğilimi de Kripto Twitter’ da görünüyor, bu sefer Tim Draper gibi bir kripto milyarderinden ve yatırımcıdan değil kripto analistin’ den geliyor. En yüksek yükseliş Bitcoin fiyat tahminleri, John McAfee (1 milyon dolar) ve Tim Draper (minimum 250.000 dolar) gibi analistlerden geldi.  Bu analistler tahminlerini birkaç yıl önce sürmüşlerdi.  U.Today’ a yapılan son röportajda, eski anti virüs yazılımı McAfee, iyimser tahmininden daha fazlasını doğruladı, Bitcoin’ in ilk deflasyonist jeton olduğunu ve henüz kimsenin bunu farketmediğine şaşırdığını söyledi.

Bitcoin fiyatıyla ilgili başka bir büyük yükseliş tahmini, Crypto Twitter’daki bir tüccar ve analistten geldi.

Bitcoin Fiyatı 2022’de 120.000 Dolar ‘a Çıkabilir!

Analist ‘CryptoWolf’ Bitcoin’ in yeni bir boğa döngüsüne girmek üzere olduğuna inanıyor. Bitcoin fiyatının 2022 yılına ye kadar artmasına ve 120.000 dolar ‘lık bir astronomik seviyeye düşmesine neden olabilir. Bitcoin için boğa döngüleri uzadıkça, analist ‘tahmini varış zamanını’ 2022 olarak tahmin ediyor.

Bitcoin Analizi; – Boğa döngüleri uzuyor.  – Alttan beri yatırım getirisi düşüyor.

Upbit hack Bitcoin Fiyatını Yukarı İtiyor!

Çarşamba günü, en çok etkilenen olay Güney Kore’ de Upbit kripto alışverişinin kesilmesiydi. Bazı uzmanlar bunun dışarıdan gelen bir saldırıdan çok bir iç iş olduğuna inanıyor. Hack, Bitcoin’ in 6.700 Dolar’ a kadar kaymasıyla kısa bir süre çakıştığı için, bazıları Upbit tarafından Ethereum’ de 50 milyon Dolar kaybına neden oldu.

Ancak daha sonra Bitcoin bir U dönüşü yaptı ve 7.200 Dolara yükseldi, ve 500 Dolar gibi bir değer kazandı. Bir kripto uzmanı ve blok zinciri yazarı Joseph Young, Twitter sayfasında hack’ in Bitcoin fiyatını düşürmesinin muhtemel olmadığını, çünkü yönetim ekibi kayıpları telafi etme sözü verdi. Yine de Twitter’ da ki birçok kişi, merkezi kripto borsaları hakkında popüler bir cümle söyleyerek olaya eleştiriyle cevap verdi – “Anahtarlarınız değil, Bitcoin‘ iniz”.

About robot

Check Also

Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

  Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü? Bitcoin fiyatı geçtiğimiz …