Home / Genel Siteler / Bitcoin  Artık Televizyonlar’ da!

Bitcoin  Artık Televizyonlar’ da!

Bitcoin  Artık Televizyonlar’ da!

Lider kripto para birimi Bitcoin yaygınlaştıkça, hayatımıza her gün bir adım daha fazla yaklaşıyor ve de hayatımızın bir kısmında yer edinmeye başlıyor. Henüz gündelik para ya da kredi kartı kadar faal olmamış olsa da 10 yıllık bir süre de bu kadar başarıya ulaşıp popülariteye ulaşması bile büyük bir zafer olarak nitelendirebilir.  Özellikle bazı ülkeler de Bitcoin ATM sayıları normal ATM’ lere nazaran çok daha fazla. Ancak bu defa başka bir ilk ile tanıştıracağız sizleri. 

Fransa’ nın ilk özel televizyon kanalı olan TF1’de lider kripto para birimi Bitcoin reklamları aktif şekilde yayına girmeye başladı. TF1 izleyicileri ani bir şekilde kendilerini Keplerk’ in Bitcoin hizmetlerini tanıttığı reklam filmini seyir ederken buldular diyebiliriz.

Reklam 18 saniyeden oluşuyor. Söz konusu  reklam filminde Keplerk’ in çalışma şekli kısaca anlatılıyor. Twitter kullanıcısı touns (@pasdinspirate) reklam filminin video kaydını alıp sosyal medya da takipçileriyle paylaştı.

Kısa bir bilgi verecek olursak ; ( sanal ortamda ki bilgilere göre ) Bitcoin reklam filminin günde birkaç kez yayınlandığı belirtiliyor. Keplerk, insanların kolayca Bitcoin’ e erişmesini sağlayan bir çözüm olarak öne çıkıyor ve şirket Bitcoin’ i almayı piyango bileti almak kadar kolay hale getirmek istiyor. Kullanıcılar tobacco shop’lardan veya marketler gibi fiziksel yerlerden kuponlar alıyorlar. Daha sonra bu kuponlar Keplerk’in mobil uygulaması aracılığıyla Bitcoin’e çevrilebiliyor. 50,100 ve 250 euro değerindeki bu kuponlar yaklaşık yüzde 5,5 işlem ücretiyle Bitcoin’e dönüştürülüyor.

About robot

Check Also

Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

  Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü? Bitcoin fiyatı geçtiğimiz …