Home / Genel Siteler / Bitcoin Çok Hızlı Bir Şekilde Düşüyor!

Bitcoin Çok Hızlı Bir Şekilde Düşüyor!

Bitcoin Çok Hızlı Bir Şekilde Düşüyor!

Lider kripto para birimi Bitcoin’ de ki sert ve hızlı düşüş durmak bilmeden sürüyor. Bitcoin’ de ki satış dalgası 22.11.2019 tarihi itibari ile daha da derinleşti. Ve bu aşamadan sonra Bitcoin diğer bir kilit destek seviyesinin de altına geriledi. Üst üste üçüncü haftayı da kayıpla geçirdi Bitcoin.

Bitcoin günlük düşüşünü % 9’ a kadar çıkardı. Ethereum, XRP ve Litecoin gibi diğer alt coinlerin fiyatlarında da düşüş yaşanıyor. Bitcoin 7 aydan bu yana ilk kez sıçrama yapmaksızın 200 günlük hareketli ortalamanın altına geriledi. Bu hareket trader’ lar tarafından, alım zamanı olmasından ziyade Bitcoin için bir zayıflığa işaret ediyor. Tel Aviv’ de eToro’ nun eski kıdemli piyasa analisti olarak tanınıp bilinen Mati Greenspan bu konu hakkında görüşlerini şu şekilde ifade etti ; “ “Piyasada genel bir ilgisizlik var ve beklenti düşük, ”  dedi ve ” Xi Jinping’ in Çin’ in Blockchain’ i kabul etmeye ihtiyacı olduğunu söylemesinin ardından heyecan artmıştı, ancak bu hava söndü ve piyasa Çin Devlet Başkanı’ nın Ekim sonlarına doğru yaptığı bu yorumdan önceki seviyelere geri dönüyor “

Dijital paralar da  teknik göstergeler, sanal paraların standart yöntemler ile analiz edilebilecek temel göstergelerinin olmayışından ötürü işlemlerin seyrinde önemli rol arz ediyor. Bir çok yatırımcı, bu paraların, illegal finansal işlemler için bazı kimselerin gizlilik aramasından öte fazla bir asli değerinin olmadığını iddia ediyorlar. Bu hafta kendi araştırma donanımını oluşturan Greenspan, ” Cripto traderlar, momentum gibi teknik göstergeler konusunda kötü bir batıl inanca sahip. ”  açıklamasında bulundu.  Lider kripto para birimi Bitcoin basın saati ile 7.140 dolar seviyesinden işlem görüyor.

About robot

Check Also

Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

  Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü? Bitcoin fiyatı geçtiğimiz …