Home / Genel Siteler / Bitcoin Daha da Düşebilir! Bitcoin’ in Genel Durumu Nedir?

Bitcoin Daha da Düşebilir! Bitcoin’ in Genel Durumu Nedir?

Bitcoin Daha da Düşebilir! Bitcoin’ in Genel Durumu Nedir?

Bitcoin’ in son ralliden sonra yaşadığı düşüş, teknik sinyaller en büyük kripto para biriminin ileriye dönük daha fazla rüzgarla karşılaşabileceğini gösteriyor.

Bitcoin’ in 50 ve 200 günlük hareketli ortalamaları arasındaki işlem aralığı, bir çekim noktasının ufukta olabileceğine işaret eden Haziran ayından bu yana en dar seviyeye geriledi. Bitcoin’ in zaten 50 günlük hareketli ortalamanın altına düşmesine rağmen, 200 günün altındaki bir düşüş satış sinyalini tetikleyebilir.

200 DMA Altındaki Bir Düşüş Satış Sinyalini Tetikleyebilir!

( DMA = ( Direct Access Memory), bellek ile diğer aygıtlar arasındaki veri iletişimi için kullanılan bir yapı.)

Bloomberg Intelligence firmasının analisti Mike McGlone ;  “Piyasayı tarif etmenin en iyi yolu geçen yılın ayı piyasasını kıyas etmekten geçiyor” dedi. “Bitcoin’ i eski yüksek seviyelere çıkarmak için acele etmemek gerek. – 2017’de parabolik ralliden artık satış artıkları kalmadı. Sadece çok fazla insan var, buna cevap veren satıcıların sayısı fazla abartılı. ” dedi.

En geniş çapta kripto para birimi lideri olan Bitcoin, Çin Cumhurbaşkanı Xi Jinping’in ülkenin endüstriyel avantajlar ararken blokaj teknolojisi yatırımlarını artırmaya meyilli olduğunu söyledikten sonra kazandığı kazanımların çoğunu sildi. Kripto meraklıları bunu Bitcoin için pozitif olarak alırken, belirteç daha sonra alçaldı ve bu ay % 5′ e düştü. Bloomberg Galaxy Crypto Index aynı dönemde % 2’den fazlasını kaybetti.

Çarşamba günü, Bitcoin New York işleminde % 0.6’ya kadar 8.708 dolar ‘a düştü.

About robot

Check Also

Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

  Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü? Bitcoin fiyatı geçtiğimiz …