Home / Genel Siteler / Bitcoin Düştü! Bitcoin Düşmeye Devam Ediyor! Bitcoin Daha da Düşecek Mi?

Bitcoin Düştü! Bitcoin Düşmeye Devam Ediyor! Bitcoin Daha da Düşecek Mi?

Bitcoin Düştü! Bitcoin Düşmeye Devam Ediyor! Bitcoin Daha da Düşecek Mi?

Dün itibarı ile düşüşe geçen ve yatırımcılarını ve takipçilerini hayal kırıklığına uğratan Bitcoin Güne tekrar düşüş ile açtı gözlerini. Bu düşüşler daha ne kadar devam edecek? Bitcoin için elveda zamanı mı? İnsanların akıllarında bir sürü soru işareti ve hüsran. Son düşüşler hakkında yorumcuların suya düşen hayalleri hakkında ki düşüncelerini açıkca görebiliriz ;

Peş peşe yaşanan bu düşüşler, yükseğe tırmanması gerektiği beklenirken yaşanan bu inişler yatırımcıları tedirgin ederken üzüntü yaşattı bir taraftan da. Peki analistlerin ” Bitcoin zirve yapacak , Bitcoin rekor kıracak ” gibi tahminleri sadece piyasa da sirkülasyona sebep olmak için ortaya atılan iddialar mıydı? Bir çok sorun ve cevabı henüz olmayan bir çok soru. Şu an için sadece Bitcoin’in düşüş yaşadığı bir gerçek ve net olan tek şeyde bir süre bu düşüşün devam edeceği.

Daha önce de sizlerle paylaşmış olduğumuz gibi analistlerin bir kısmının düşüncesi Bitcoin’in yükselmeden önce yaşayacağı düşüşlere yatırımcıların hazırlıklı olması idi. Diğer taraftan ise bazı yatırımcılar yükselişten ziya da 6.000 dolar seviyesine ineceğini ve herhangi bir yükselmenin söz konusu olmayacağını söylemesi. Şu an için Bitcoin olumsuz yönde dalgalanmalar yaşıyor ve bu dalgalanmalar ile daha ne kadar süre inişler yapacağı muallak.  Kasım ayı şu an için beklenen ay. Bu ay için vaatler yüksek.  Beklentiler çok ve genel olarak Bitcoin’in yükseldiği aylar arasında. Yıl sonuna doğru yapılan analizlere göre Bitcoin önce düşüş sonra ciddi oranda bir yükselme yaşıyor. Aynı seviyede devam eder ve bu kuralı bozmazsa Bitcoin’i yılın en sonuna doğru ciddi yüksek rakamlar bekliyor. Bu yükselme yeni yılda da söz konusu olabilir. Şu an için belirli herhangi bir tahmin ya da iddia yok. Bir süre herkes gibi bekleyip olanları izlemek daha mantıklı olacaktır. 

About robot

Check Also

Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

  Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü? Bitcoin fiyatı geçtiğimiz …