Home / Genel Siteler / Bitcoin Düşüş Yaşamaya Devam Ediyor!

Bitcoin Düşüş Yaşamaya Devam Ediyor!

Bitcoin Düşüş Yaşamaya Devam Ediyor!

Bitcoin (BTC) 14 Kasım’da 8,600 doların altına düştü.

Coin360’tan elde edilen veriler, Ekim ayının sonundan bu yana en düşük perşembe günü 8,550 dolara ulaşan en büyük düşüşü gösteriyor. Bir sonraki ribaunt Bitcoin 8.600 doların üzerine çıkardı.

Bitcoin, haftanın çoğunu daha önce yaptığı kazanımları giderek eriterek harcadı, ilk önce 9.000 dolar’ dan destek kaybediyor ve daha önce 9.000 ile 9.500 dolar arasında değişen bir ticaret koridorundan çıkmıştı. Yatırımcılar için kısa vadeli beklentiler hakkındaki görüşler karışık, ancak düşüşler devam ederken düşüş eğilimi sürünüyor.

Cointelegraph’ın bildirdiği gibi, düşük seviyelerin mutlaka Bitcoin için bir sorun olduğunu göstermez. Analistler, Bitcoin fiyat tahminleri için geleneksel olarak doğru olan Stoka Aktarım modelinin yanı sıra, 8.300 dolar bugünden Mayıs 2020’ye kadar bir ortalama fiyat olarak görülebileceği bildirildi.

Yine de, piyasalar düzensiz olmaya devam ediyor, hiç kimse Ekim’in ani gelişimini 10 bin 500 dolara çıkaracağını tahmin etmeden Bitcoin’ in tarihindeki ikinci en büyük günlük hamle oldu.

Altcoin’ ler de Düşüş Yaşıyor!

Bu arada Altcoin, haftanın başlarında elde edilen kazancı koruyamadı ve çarşamba günkü performansın ortalama % birkaç azalmasını önledi. Piyasa başlığına göre en büyük altcoin olan Ethereum (ETH)% 1.6 düşüşle 184 dolar ‘a gerilerken, ilk yirmi madeni paradaki diğerleri % 4.5’e varan değer kaybetti. Stellar (XLM) arkadan% 5.5 daha düşük işlem gördü.

Genel kripto para birimi piyasa değeri, basın zamanında 238.7 milyar dolardı ve Bitcoin’ in payı % 65.8 oranında.

About robot

Check Also

Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

  Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü? Bitcoin fiyatı geçtiğimiz …