Home / Genel Siteler / Bitcoin Düşüşlerinin Arkasından Yaşananlar!

Bitcoin Düşüşlerinin Arkasından Yaşananlar!

Bitcoin Düşüşlerinin Arkasından Yaşananlar!

Bitcoin dünyasında hızla yaşanan bu düşüşler insanların zihinler de bir çok olumsuz düşünceye sebep oldu.  Bitcoin için umutlar hat safa da idi. Ancak şu an için suya düşmüş durumda. Düşüşler devam ediyor. Daha ne kadar düşeceği hakkında kimsenin bir fikri yok, ancak düşüşün devam edeceği yönde insanlar fikirlerini yorum sitelerinde belirtiyorlar. Bitcoin‘ in düşüşlerinin devam edip Bitcoin’in dibe vuracağını konusun da bir çok insan hem fikir.  Ancak hala bir ümit var.

Bitcoin en son % 3 oranında kripto para piyasasından göre ciddi bir iniş yaşadı ve bu inişlerin devamı aslında insanları tedirgin ediyor.  Bitcoin istatistiklere göre her yılın sonuna doğru en son ayda cddi bir artış yaşıyor. Eğer bu kural bozulmaz ve bu yılın sonun da veya yeni yılın başında yükselme gösterir ise Bitcoin’in şu an ki düşüşü yatırımcısına bir avantaj da olabilir. Nasıl mı? Şu an Bitcoin çok düşük olmasa da bazı yükseldiği dönemleri baz alırsak,  tekrar o dönemlerine dönme ihtimalini varsayıp şu an ki şartlar göz önünde tutulup; Bitcoin’in alımı için bir fırsat ve bir süre bekleyip yükseldiği görülürse satmakta tamamen yatırımcıların elinde olan bir avantaja dönebilir.

Şu an problem olarak görülen ise ; Bitcoin’in tekrar altın dönemlerine ulaşabileceği sorunu. Tekrar o zirve günleri yaşanacak mı? Bitcoin küçük küçük % ‘ lik oranlar ile düşerken toplamda ciddi bir düşüş yaşadı bir süredir.  

Bitcoin’in yeniden şaha kalkması, yeniden lider vasfı ile kripto paraların şahı olup tahtına geçeceği günler yakın mı tam olarak bilemiyoruz ama, şu an en kritik ay olarak Kasım Ay’ı bekleniyor. Bitcoin Kasım Ayında beklentileri karşılayacak mı ya da ümitleri karartacak mı birlikte bekleyip görelim.

 

About robot

Check Also

Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

  Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü? Bitcoin fiyatı geçtiğimiz …