Home / Genel Siteler / Bitcoin’ e 4 Milyon Dolarlık Yatırım!

Bitcoin’ e 4 Milyon Dolarlık Yatırım!

Bitcoin’ e 4 Milyon Dolarlık Yatırım!

Lider kripto para birimi Bitcoin 8.000 dolar bandından inip 7.920 dolar bandına kadar geriledi. Bitcoin ani hız ve düşüşler ile bilinirken bu defa aksine bir rota izledi ve Bitcoin 9.000 dolar seviyesinden her gün mini mini adımlarla 7.920 dolar seviyesine kadar indi. Bitcoin alıştıra alıştıra  düşüş yaşarken, sosyal medyanın tanındık yatırımcılarından @Flood bu durumun zamanla aksinin yaşanacağına ve Bitcoin’ in yeniden yükseleceğine inandığını söyledi.

Flood’ ın popüler kripto para platformlarından  BitMEX’ in en büyük yatırımcılarından biri oluğu tahmin ediliyor. Bundan ötürü Flood’ ın yaptığı açıklamalar başka yatırımcıların fikrini etkileyip yön verebiliyor. Bitcoin’ in son haftalar da yaşadığı  düşüşün zamanla sona ereceğini ve Bitcoin fiyatının yeniden yükselişe geçeceğini düşünen Flood bu düşünceye çok fazla inanıyor, ve bu inanç ile BitMEX’ ten 4 milyon dolarlık uzun pozisyon satın aldığını sosyal medya üzerinden duyuruyor.

Flood 4 milyon dolarlık Bitcoin’ den önce de uzun bir pozisyon alıp büyük kâr etmişti. Flood Bitcoin’ in 7.400 dolar seviyesinde iken yükselişe geçeceğini ön görüp satın almıştı ve birkaç saat içinde Bitcoin 10.500 dolara yükselmişti. Bu  sayede birkaç saat içinde oldukça güzel bir kazanç sağlamıştı.

Bundan bağımsız olup Flood ile aynı düşünceye ortak olmayan başka yatırımcılar var.  Angelo David adlı bir yatırımcı Bitcoin’ in 6.000 dolar bandına kadar düşeceğini ve bu düşüş ile Bitcoin’ in yeniden yükseleceğini iddia etti. Angelo David’ a göre;  Bitcoin ilk etapta oldukça düşecek bu bu düşüş Bitcoin’ in yükselip sıçraması için zemin hazırlayacak.

About robot

Check Also

Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

  Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü? Bitcoin fiyatı geçtiğimiz …