Home / Genel Siteler / Bitcoin Fiyatı 8.000 Dolar Seviyesini Geri Kazanmaya Hazırlanıyor!

Bitcoin Fiyatı 8.000 Dolar Seviyesini Geri Kazanmaya Hazırlanıyor!

Bitcoin Fiyatı 8.000 Dolar Seviyesini Geri Kazanmaya Hazırlanıyor!

Bitcoin 7.500 dolar bandını da aştıktan sonra 8.000 dolar seviyesine ulaşmak için çabalıyor. Bitcoin fiyatı nihayet 8.000 dolar seviyesine yaklaştı. Bloomberg’ e göre, önde gelen kripto para birimi alım eğilimine girmiştir, bu, trader ’ların Bitcoin son fiyat toparlanmasını azaltmakta çok dikkatli olmaları gerektiği anlamına geliyor.

Yatırımcıların acele etmesi halinde, Bitcoin 2019 yılın’ daki aylık grafiğindeki en büyük kırmızı mumdan hala kaçınabilir. Basında, son 24 saatte mütevazı bir yüzde iki’lik artışın kaydedilmesinden sonra 7,754 dolar ‘da el değiştiriyor. Yine de, Bitcoin, Kasım ayından bu yana yüksek bir notla 9.586 dolardan itibaren yüzde 19.1 oranında bir düşüş kaydetti. Cryptocurrency yatırımcısı “Mr. Anderson”, boğaların 21 aylık üssel hareketli ortalamanın (EMA) üzerinde durmasının çok önemli olduğunu belirtti.

Teknik analist Omkar Godbole ‘ e göre, Bitcoin‘ in boğa geri dönüşünü üç günlük grafikte yazdırmak için 7.380 dolar ‘ın üzerine çıkması gerekiyordu. Boğaların ante yükseltmek istemesi durumunda, kripto kralının ters baş-omuz oluşumunu oluşturmak için, genellikle bir piyasa tabanını işaret eden bir yükseliş paterni oluşturmak için 8.200 dolar ‘ı kırması gerekir.

Bu Ralli Kaybolacak Mı?

Bununla birlikte, Oanda’nın pazar analisti Craig Erlam, bu kısa vadeli momentumun Bitcoin‘ i çevreleyen düşüş eğilimini silmeyeceğini belirtti. Erlam Bloomberg’e yaptığı açıklamada, “Son zamanlarda çok fazla düşüş eğilimi yaşandığı ve sıçramada bana bir kayma önerecek hiçbir şey olmadığı açıktır.” Dedi.

Bu durumda, Bitcoin’ in son canlanması büyük olasılıkla sahte Çin rallisinde olduğu gibi kısa ömürlü olacak ve eskiden Bitcoin fiyatını bir günde yüzde 40’tan fazla itmiştir. Bloomberg, mahkum yüklü makaleleri nedeniyle kripto topluluklarından çok fazla ısı almasına rağmen, kısa vadeli fiyat aramaları ile oldukça doğru olma eğilimindedir. 5 Kasım’da, önde gelen finans haber ajansı, zorlukla gündeme geldiği ortaya çıkan düşüş fiyat tahminini yayınladı.

 

About robot

Check Also

Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

  Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü? Bitcoin fiyatı geçtiğimiz …