Home / Genel Siteler / Bitcoin Genel Durum ve Analizi! ( 24.11.2019)

Bitcoin Genel Durum ve Analizi! ( 24.11.2019)

Bitcoin Genel Durum ve Analizi! ( 24.11.2019)

Toplam kripto piyasası kapitalizasyonu, 18 Kasım’da 238 milyar dolardan 22 Kasım’da yaklaşık 189 milyar dolara düştü. Bu, dört gün içinde % 20’ nin biraz üzerinde bir düşüş. Bununla birlikte, fiyatlardaki keskin düşüşe rağmen, 23 Kasım’ da ki karma oranı önceki tüm zamanların en yüksek seviyelerine yakın olduğu için Bitcoin madencileri temassız kaldı.

Cardano (ADA) üreticisi Charles Hoskinson, mevcut fiyat düşüşünün medya haberleri ve piyasa manipülasyonunun yarattığı FUD nedeniyle olduğunu tweetledi. Kripto topluluğuna, kripto’nun durdurulamaz olduğunu ve dünyayı değiştireceği gibi gelecek olduğunu hatırlattı. Bitcoin‘in fiyatının 10.000 doların üzerine çıkmasını ve sonunda 100.000 dolara ulaşmasını bekliyor.

Bakkt vadeli işlem hacimleri 22 Kasım’da fırladı ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2728 vadeli işlem sözleşmelerinin hepsine ulaştı. Bu, 8 Kasım’daki önceki en yüksek orana göre% 30 daha yüksekti. 22 Kasım’da, Bitcoin fiyatları düşük seviyelerden düştü, bu da kurumsal oyuncuların daha düşük seviyelerde alım yaptığını gösteriyor. Fiyatlar düşmeye devam ederse ve açık faiz artarsa ​​büyük oyuncular tarafından biriktirme varsayımımız geçersiz sayılacaktır. Bu kısa devre gösterecektir. Önümüzdeki birkaç gün, bunun başka bir ayı aşamasının başlangıcı olup olmadığı ya da yatırım için uygun bir zaman olup olmadığı konusunda bize daha iyi bir resim verecektir. Hem yukarı hem de aşağı tarafa dikkat etmek için kritik seviyelere bakalım.

BİTCOİN!

Bitcoin (BTC) fiyatları, Çinli yetkililerin önde gelen kripto para birimi döviz değişimi Binance of Shanghai ofislerine baskın düzenlediği ve kapattığı haberi üzerine attı. Binance medya raporlarını reddetmesine rağmen, hasar çoktan yapıldı. Bloomberg panelindeki bir tartışmadaki analistler, Bitcoin’in küresel belirsizlik zamanlarında daha çekici hale geldiğini söyledi. Ayrıca Bitcoin’in sonunda bir değer deposu olacağına ve dijital altın olarak hareket edeceğine karar verdiler. Mevcut düşüş, teknik tabloyu onarımın ötesine sürdü mü, yoksa bu düşük seviyelerde Bitcoin satın almak için son fırsat mı?

Bitcoin düşen bir kama düzeninde işlem görüyor. Boğalar, 50 haftalık SMA’nın hemen altındaki ve % 61.8’lik Fibonacci topluluğunun 3.236.09 dolar ile 13.973.50 dolar arasında yükselen destek hattını savunmaya çalışıyor. Mevcut seviyelere yakın çok sayıda destek olduğu için, bundan bir sıçrama beklemekte. Eğer boğalar fiyatı 7.337.78 dolar ‘dan 7.702.87 dolar’ a yükseltirse, daha derin bir düşüş olasılığı düşebilir. 7.702.87 dolar üstünde, kama direnç çizgisine geçmeyi bekliyoruz. Kama kopması harekete devam edecektir. Varsaydığımızın aksine, eğer ayılar fiyatı kama destek hattının altına batırır ve sürdürürse,% 78.60′ a düşmesi Fibonacci’nin 5.533.90 dolar seviyesine düşmesi olasıdır. Panik yerine yatırımcılar, fiyatı 7.702.87 dolar ‘ın üzerinde tutarsa pozisyon oluşturmaya başlamalıdır.

About robot

Check Also

Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

  Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü? Bitcoin fiyatı geçtiğimiz …