Home / Genel Siteler / Bitcoin Güncel Durum ve Analizi! ( Grafiklerle Bitcoin’ de Son Durum! )

Bitcoin Güncel Durum ve Analizi! ( Grafiklerle Bitcoin’ de Son Durum! )

Bitcoin Güncel Durum ve Analizi! ( Grafiklerle Bitcoin’ de Son Durum! )

Bitcoin İçin Direnç Seviyesi 8.400 Dolar!

Coin360′ tan gelen veriler Bitcoin pazartesi günü 8.500 dolar seviyesini düşürmeye çalıştığını, ancak Pazar gününün 8.600 dolar seviyesinden düştükten sonra reddedildiğini görmeye çalıştığını gösterdi. Basın zamanında parite 8,450 dolar civarında işlem gördü. Analistlerin öne sürdüğü ruh halinin yükseliş ya da düşüş eğiliminde olup olmadığını belirleyebileceği önemli bir alan olarak nitelendirilebilir.

Bitcoin için şu an da direnç seviyesi 8.500 dolar. Bu seviyesinin kırılması halinde Bitcoin yeniden 7.400 dolara kadar gerileyebilir. Muhtemel bir ihtimal olarak görülen 7.400 seviyesi şu an için ikindi planda.  Bitcoin’ in 8.000 dolar bandına gerilemesi halinde çok düşüş seviyelerin görüleceğine kesin olarak bakılıyor. Bir çok analist iki ihtimal üzerinde duruyor. Bitcoin  ya gerileyerek bir anda yükselecek ya da çok fazla düşüş yaşayıp bu düşüş  trendinden devam edecek.

Altcoin’ de Grafikler Kırmızı!

Bu arada Altcoin’ ler de, hafta başladığı gibi genel olarak negatife dönmesi için hafta sonu avansını durdurdu. Piyasa değerine göre ilk yirmi kripto para birimi karşısında çoğu madeni para % 1,5 oranında düştü. İstisnalar arasında, zararları telafi etmeyi ve 183 dolar ‘dan yana işlem görmeyi başaran pazar lideri Ethereum (ETH) vardı.

Tezos (XTZ) güçlü bir performans sergileyerek % 3 artışla 1.19 dolar ‘a yükseldi ve VeChain (VET) % 2.8 kazanç ve Cardano (ADA) % 4.3 idi.

Genel kripto para birimi pazarı bonosu 234,3 milyar dolar olarak, Bitcoin ‘in payı ise % 65.9 oldu.

 

About robot

Check Also

Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

  Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü? Bitcoin fiyatı geçtiğimiz …