Home / Genel Siteler / Bitcoin Hakkında Güncel Haberler! Kripto Para Dünyasında Neler Oluyor?

Bitcoin Hakkında Güncel Haberler! Kripto Para Dünyasında Neler Oluyor?

Bitcoin Hakkında Güncel Haberler! Kripto Para Dünyasında Neler Oluyor?

Çin madencilik devi Bitmain’in kurucu ortağı ve CEO’su olan Jihan Wu, bir sonraki Bitcoin (BTC) blok ödülünün yarısının bir boğa piyasasına yol açmayacağına, ancak madalyonun fiyatının uzun vadede artacağına inanıyor.

Çin sanayi haberleri Bitcoin’in 11 Ekim’de yayınlanan raporuna göre, Wu Frankfurt’ta düzenlenen Dünya Dijital Madencilik Zirvesi’nde sözlerini dile getirdi.

Boğalar Bu Sefer Geç Kalabilir!

Wu, rapor başına kripto pazarının döngüler halinde hareket ettiğini ve bu sefer bir sonraki yükseliş aşamasının yarı yarıya sonra başlayamayacağını açıkladı. Ayrıca, uzun vadeli bir bakış açısında, kripto meraklılarının madencilik donanımına yatırım yapmaları gerektiğine inanıyor:

“Birçok belirsizlik var, ancak şimdi kripto madenciliğine yatırım yapmak için iyi bir zaman. Madenci olsaydım madenciliği durduramazdım ama madencilik ekipmanlarına yatırım yapmaya devam edecektim. Şu anda fiyatın kısa vadeli düzeltilmesi durumundayız. Uzun vadeli bir bakış açısına sahip olmak önemlidir. Bitcoin’in fiyatı yarıya indikten sonra değişmeden kalırsa, verimliliği ve bilgi işlem gücünü dengelemek için mevcut ekipmanın verimliliği artırılmalıdır. ”

Uzun Vadeli Bakış Açısı!

Wu ayrıca, şirketin beş nanometre madenciliği uygulamasına özel entegre devresinin 2020 başlarında seri üretime gireceğine, üç nanometre cipsinin de üretime geçeceğine söz verdi. Ayrıca, firmanın 2019 yılı sonuna kadar tamir süresini üç güne düşürmesi beklenen tamir merkezleri kurulduğunu belirtti.

Wu ayrıca, Bitmain’in madencilik donanım sahiplerini madencilik çiftliği sahipleriyle birleştirecek bir hizmet olan Dünya Dijital Madencilik Haritasını ve Antrime Akademisi’ni (madencilik eğitim hizmeti) başlatacağını doğruladı.

Cointelegraph’ın 9 Ekim’de bildirdiği gibi, Bitmain iki yeni seri 17 Bitcoin maden makinesinin piyasaya sürüleceğini duyurdu.

About robot

Check Also

Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

  Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü? Bitcoin fiyatı geçtiğimiz …