Home / Genel Siteler / Bitcoin Her Zaman Lider Olarak Yerini Koruyor! Bitcoin’ in Altcoin’ lere Attığı Fark!

Bitcoin Her Zaman Lider Olarak Yerini Koruyor! Bitcoin’ in Altcoin’ lere Attığı Fark!

Bitcoin Her Zaman Lider Olarak Yerini Koruyor! Bitcoin’ in Altcoin’ lere Attığı Fark!

 Mike Novogratz ( Galaxy Digital CEO’ su ) Bloomberg’ e verdiği bir röportaj da Bitcoin ve diğer altcoin’ leri değerlendirdi. Lider kripto para birimi Bitcoin’ in son günler de yaşamış olduğu düşüş hakkında konuştu Mike Novogratz. Bitcoin’ in 2019 yılı genelin de olumlu bir performans sergilediği görülüyor.

Bitcoin birkaç hafta içinde 10.500 dolar bandından gerileyerek 8.090 dolar bandına kadar geriledi. Bu düşüsün kısa vadeli olduğunu düşünen Mike Novogratz Bitcoin’ in bu yılın başından şu ana kadar olumlu bir fiyat aralığında yükselip düşüş yaşadığını düşünüyor.  Bitcoin’ i ve diğer dijital paralarla kıyaslayan Mike Novogratz Bitcoin’ in bir çok kripto parayı gerisin de bıraktığının altını çizdi. Coinmarketcap verilerine göre Bitcoin 1 gün içerisin de % 2 oranın da değer kaybetti ve 8.090 dolar bandına kadar kırılma yaşadı.  Fakat Bitcoin’ in yılın başında 3.800 dolar seviyesin de olduğunu var sayarsak  hala arada % 113’ lük bir artış olduğunu net görebiliriz.  Bitcoin’ in bu yıl yani 2019 yılı baz alındığın da bir çok analist tarafından yaşadığı fiyatların ( yükselişlerin ve düşüşlerin ) genel olarak olumlu görüldüğü de bir gerçek. Ve diğer coin’ lere nazaran Bitcoin her zaman için lider vasfını açık ara fark ile korumaya devam ediyor. Ve bu fark ise yıllar geçse de kapanmayacak gibi görülüyor.

Bu duruma binaen  Mike Novogratz şunları söylüyor ;

“ Şu anda Bitcoin’ in diğer kripto paralara adeta fark attığını görüyorsunuz. Bence alt coin’ ler gerçekten kullanışlı olmaya başlamadıkları sürece bu durum değişmeyecek.”

About robot

Check Also

Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

  Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü? Bitcoin fiyatı geçtiğimiz …