Home / Genel Siteler / Bitcoin’ in 10 Yılda Büyümesi Bir Andan Büyümesinden Daha İyi!

Bitcoin’ in 10 Yılda Büyümesi Bir Andan Büyümesinden Daha İyi!

Bitcoin’ in 10 Yılda Büyümesi Bir Andan Büyümesinden Daha İyi!

10 yıllık bir geçmişe sahip olan kripto para birimi Bitcoin belli yıllarda büyük artışları bir anda yaşayıp bazı dönemler de ise oldukça yavaş bir çizgide seyretmiştir. Bir anlık yükselme ya da düşüşler Bitcoin için aslında sağlıklı değil diyen ETORO platformunun CEO’ su Yoni Assia, Bitcoin ile alakalı bu konuya çok farklı bir bakış açısı ile yaklaştı. Bitcoin’ in bir anda büyümesine nazaran yavaş yavaş ve zaman alan bir süre zarfında büyümesinin daha sağlıklı olduğunun altını çizdi.

Yoni Assia bütün yıl boyunca yalnızca Bitcoin’ in den ziyade diğer kripto para birimlerinin de 2018 yılın da yaşanan düşüşün arkasından kullanım alanlarının arttığını söyledi. Günümüz neslinin volatiliteye alışık olup bundan da az çekindiğini vurgulayan Yoni Assia  yine de Bitcoin’ in yavaş yavaş gelişmesinin anlık ralliler ile dalgalanmalardan daha kalıcı ve olumlu olduğunu belirtti. Ayrıca ; Bitcoin ise bu yıl 3.000 dolardan 14.000 dolara kadar çıkarak aslında kırılması zor bir rekora bile imza attı.

Yoni Assia ; “ ”Belirli bir süre boyunca elde edilen sabit büyüme, ralli ile elde edilen hızlı büyümeden çok daha iyi ve yararlı olacaktır. Yıllık yüzde 40 ile 50 arasındaki artış endüstri için en sağlıklı oranlar şeklinde tanımlanabilir. ”

Sadece Bitcoin değil diğer kripto paraları da bu görüş kapsıyor. Bitcoin ve diğer kripto paraların bir anlık dalgalanmalardan ziyade yavaş ve alışılacak boyutta olması her anlamda daha sağlıklı ve mantıklı olacaktır.

About robot

Check Also

Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

  Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü? Bitcoin fiyatı geçtiğimiz …