Home / Genel Siteler / Bitcoin’ in Sıfıra Düşme İhtimali!

Bitcoin’ in Sıfıra Düşme İhtimali!

Bitcoin’ in Sıfıra Düşme İhtimali!

Bir endüstri uzmanı, Bitcoin (BTC) fiyatının kurumlar tarafından kitlesel kabul edilmesi durumunda “sıfıra düşebileceğini” söyledi.

14 Kasım’da devam etmekte olan BlockShow konferansında yaptığı konuşmada, Distribütlü Laboratuar’ın kurucusu Dr. Pavel Kravchenko ve “Blockchain ve Decentralized Systems” in yazarı olan Dr.”  Kravchenko: “ Bitcoin sansürle sıfıra gidecek. “

Kravchenko, blockchain projelerine ve bunlarla ilişkili şifreli para birimi belirteçlerine odaklanan bir panelde şu konuşmayı yaptı : “Token değeri üretmek- parasal kazanımlar, blockchain inovasyonunu engelliyor mu?  Bitcoin dünyada bir ilk olan sansüre dayanıklı bir para. Kurumsal evlat edinmeye inanmıyorum. Bu olursa, Bitcoin sansüre dayanıklı olmayacaktır. O zaman artık bu özelliğe sahip olmayacak ve sıfıra düşecektir . ” dedi

Kurumların Bitcoin ticareti ve yatırımındaki rolü, pazar katılımcıları ve uzmanları arasında tartışma konusu oluşturmaya devam ediyor. Bu yıl, Bitcoin vadeli işlemleri ve büyük oyuncuları etkilemeye çalışan gözaltı çözümleri ile yeni teklifler ortaya çıktı. Bazıları kurumsal katılımın zararlı etkileri konusunda uyarırken, bazıları gelecekle ilgili yükselişe geçmiştir. Girişim kapitalisti Mike Novogratz, özellikle Bitcoin fiyatını artırma, düşmeme potansiyeline sahip ticaret platformu Bakkt’ı vurguladı.

BlockShow panelinde, Block kurumsal blok zinciri kurumu CEO’su Matthew Rosak, Bitcoin için değer deposu kullanım durumunun bir bütün olarak sektörün çekiciliğini daha da ileri götürdüğünü ekledi.

“Bir değer deposu olarak Bitcoin, momentumun yük treni olmaya devam ediyor” dedi.

Buna karşın, Kravchenko, Bitcoin’ i yasaklamaya çalışan hükümetlerin, fiyatların kurumsal kabulden daha fazla yardımcı olacağına karar verdiğini belirtti. Para birimi olarak, Bitcoin daha özel olmaya çalışmalı  ve Zcash veya Monero’dakiler gibi anonimleştirici özellikler getirmeli, veya sansür direnci özelliğini yitireceğini de sözlerine ekledi.

About robot

Check Also

Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

  Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü? Bitcoin fiyatı geçtiğimiz …