Home / Genel Siteler / Bitcoin’ in Yükselmesine İyimser Bakan Analistler!

Bitcoin’ in Yükselmesine İyimser Bakan Analistler!

Bitcoin’ in Yükselmesine İyimser Bakan Analistler!

Bitcoin’ in düşüş eğilimi bugünlerde çok ilginç görünüyor. Şimdi, analistler iyimser tahminlerle birbirlerine karşı rekabet etmeye çalışıyorlar. Türev piyasasında alım satım (uzun) ve satım (kısa) pozisyonların durumu bir nesli değildir. Quantum Ekonomist’ in kurucusu ve eToro’ nun eski Kıdemli Pazar Analisti Mati Greenspan, bu pazardaki rakamları iyimserliğin bir işareti olarak görüyor.

Son zamanlarda, Bay Greenspan, Bitcoin’ e (BTC) için uzun ve kısa pozisyonları vurgulayarak Bitfinex değişiminde ki durumdan bahsetti. Bu hizmetten elde edilen veriler açıkça köşede bir yükseliş hareketi olduğunu ve borsada satış (kısa) emirlerin olduğunu gösteriyor.

Bay Greenspan, Bitcoin  için alım (uzun) pozisyonlarının dün Şubat ayından bu yana görülmeyen seviyelere fırladığına dikkat çekti. Bitcoin için satış (kısa) pozisyonları düşerek tüm zamanların en düşük seviyesine ulaşarak düşmeye devam ediyor.

Bu yüzden, Bay Greenspan, yükseliş hareketinin patlamasının yakında gerçekleşeceğini belirtiyor. Tahminini açıklaması sorulduğun da, Bay Greenspan, topluluğun neye hazır olması gerektiğini ironik bir şekilde önceden söyledi:

“ Uzunlar yüksek. Şortlar düşük. Lambo ay efendim. Yeşil gitmek demektir. Ticaret tavsiyesi değil. “

Zayıf Gösterge!

Mati Greenspan tarafından yapılan tahminler birkaç farklı açıdan eleştirildi. Greenspan’ in muhalifleri Bitfinex’ teki likidite kanununa dikkat çekti. Döviz servisi, düşük likiditesiyle birlikte, genellikle piyasa fiyatı manipülasyonlarına tabidir. BTME’ nin uzun pozisyonlarında 180 milyon doların tasfiye edildiği BitMEX borsasında dört gün önce ” uzun katliamın ” gerçekleştiğine dikkat edilmelidir.

About robot

Check Also

Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

  Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü? Bitcoin fiyatı geçtiğimiz …