Home / Genel Siteler / Bitcoin’ inde ki Düşüş Parabolik Yükselmeye Etki Etmiyor!

Bitcoin’ inde ki Düşüş Parabolik Yükselmeye Etki Etmiyor!

Bitcoin’ inde ki Düşüş Parabolik Yükselmeye Etki Etmiyor!

Lider kripto para birimi Bitcoin bir haftalık gibi bir süreçte yaşadığı inişler ile adını sadece bu hafta düşüşler ile bahsettirdi. Ancak genel olarak Bitcoin ele alındığı zaman Bitcoin hala çok değerli ve hala parabolik ilerlemesinde herhangi bir şey kaybetmedi.

Bitcoin tarihi çok kısa bir süreye dayanıyor. 10 yıl içinde Bitcoin ciddi bir arza ve dünya genelinde bir popülariteye sahip oldu. Bu başarısını ise diğer paralardan farklı oluşuna borçlu. Günlük hayatta kullanılabiliyor ancak cüzdanlar da taşınmıyor. Yatırım yapılıyor ancak ele alınıp saklanmıyor. Ve daha bir çok sebep.

Dediğimiz gibi, Bitcoin sık sık adını bu hafta düşüşler ile duyurdu. Bir çok olumsuz haber, Bitcoin’ in daha düşük seviyelere ineceği haberi ya da Bitcoin’ in öldüğü gibi haberler gündeme geldi. Ancak ekonomist Tuur Demeester Bitcoin hakkında çok farklı düşünüyor. Tuur Demeester Bitcoin’ de ki düşüşlere rağmen Bitcoin’ de ki parabolik ilerleme de herhangi bir aksamanın söz konusu olmadığını söyledi.  Mevcut geri çekilmeyi, bir alım fırsatı olarak gördüğünü söyledi. Ayrıca Tuut Demeester sosyal medya üzerinden paylaşmış olduğu bir gönderi de Bitcoin’ in 2015 yılına kadar uzanan yükseliş eğilimini henüz bozmadan koruduğunu düşündüğünü söyledi. Bu gönderinin üzerine analist Peter Brandt Bitcoin’ in bu seviyelerden yeni bir boğa koşusuna başlaması için boğaların tamamen tasfiye edilmesi gerektiğini belirtti. Peter Brandt “ Twitter’ da artık boğa bulunamadığın da bu harika bir alım sinyali olacak.” Diye bir mesaj paylaştı. En son olarak da Tuur Demeester; Uzun bir süre devam edecek olan bir tasfiyeyi % 100 geçerli bir senaryo olarak değerlendirdiğini , yatırımcıların da buna psikolojik ve stratejik olarak hazırlanmaları gerektiğinin altını çizdi.

About robot

Check Also

Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

  Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü? Bitcoin fiyatı geçtiğimiz …