Home / Genel Siteler / Bitcoin Kan Ağlıyor! Bitcoin Genel Durum ve Analiz!

Bitcoin Kan Ağlıyor! Bitcoin Genel Durum ve Analiz!

Bitcoin Kan Ağlıyor! Bitcoin Genel Durum ve Analiz!

23 Kasım Cumartesi !

Kripto para fiyatları yoğun bir şekilde kanıyor ve ilk 20 madeni paradan bazıları % 10′ a yakın kayıp gösteriyor.

Bitcoin (BTC) 7.000 dolar fiyat seviyesine doğru başka bir satışta başladığında, 7.600 dolar fiyat işaretinin hemen üstünde başladı. Madeni para son saatlerde yerel seviyedeki 6.800 Dolar’ lık bir düşüşle değer kaybetti. Hali hazırda ki işlem fiyatı 7.190 dolar’ a düştü ve bu durum% 4′ e yakın bir düşüş gösterdi.

Dünyanın en büyük kripto para birimi Bitcoin, haftalık 8.500 Dolar’ lık açıktan% 15 civarındadır ve tüm kripto pazarını kırmızı bölgeye sürüklemiştir.

Bitcoin 7.000 Dolar Fiyat İşaretinin Altında Test Ediyor Olabilir!

Popüler kripto analisti Filb Filb kısa süre önce günlük grafiğe baktıktan sonra, “ Bitcoin‘ in Temmuz ayından bu yana işlem yaptığı aşağı yönlü kanalın altına düştüğü açık” dedi.Ancak Filb Filb, 7.600 dolar fiyat fiyatının, boğaların geri kazanması için kilit bir seviye olacağına dikkat çekti; bu, özellikle kısa vadede zorlu bir mesele haline gelebilir. Bu konu hakkında Filb Filb ;

“Olasılık, Bitcoin’ in, önemli bir yükseliş eğilimi olmadan önce 7.000 dolar ‘ın altında test yapmak için biraz daha zaman harcaması gerektiğini ileri sürecektir” dedi.

Bitcoin’ in, şu anda kripto para birimi işletmelerinin meşru Çin çıkışları hakkında bir baskı yarattığını söyleyen birçok söylenti nedeniyle tanklandığını bildirdi. Haber o zamandan beri aşağıya doğru bir spiral haline giren kripto pazarlarını sarstı.
Bu arada Ethereum (ETH), bugün erken saatlerde Bitcoin ile senkronize bir acı düşüşü gördü. Bir numaralı altcoin, 141 dolar ‘a düşerek günlük en düşük seviyesine yükseldi ve madeni para başına 154 dolar olan mevcut işlem fiyatına yükselmeden önce,% 10’dan fazla çift haneli zarar gösterdi.

Genel şifreleme para piyasası bonosu 200 milyar işaretinin altına düştü. Hala 198.7 milyar dolar seviyesindedir ve Bitcoin toplamın % 66.3‘ ünü oluşturmaktadır.

About robot

Check Also

Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

  Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü? Bitcoin fiyatı geçtiğimiz …