Home / Genel Siteler / Bitcoin Kasım Ay’ın da Yükselecek Mi?

Bitcoin Kasım Ay’ın da Yükselecek Mi?

 

 

Bitcoin Kasım Ay’ın da Yükselecek Mi?

 

2010-2018 yıllarını baz alan bu tablo da görüldüğü üzere her zaman yıl sonuna yaklaşırken Bitcoin bir anda zirve yapıyor anca altını çizecek olursak zirve yapmadan önce büyük düşüşler yaşıyor hatta eksilere iniyor. Ondan sonra şaha kalkıyor ve tekrar düşüş yaşıyor. Bir kaç ay düşüş yaşadıktan sonra bir süre hafif bir yükselişten sonra uzun bir süre hep düşen Bitcoin en tepeye her zaman yıl sonlarına doğru ciddi mana da düşüş yaşadıktan sonra varıyor. Kasım ayı beklentileri şu an için yüksek tutuluyor.

Şayet tablo da ki gibi 8 yıl içinde değişmeyen değerler bu yılı da kapsar ise muhtemel yükseliş Kasım Ay’ında söz konusu. Bitcoin kullanıcıları için ideal bir yatırım ayı olabilecek Kasım Ay’ını şimdiden merakla bekliyor kullanıcılar. İlerleyen zamanlar da ve Ekim Ay’ının 18 ile 19’un da  yapılacak Avrasya Blockhain Zirvesin’de kripto paraların geleceği masaya yatırılacak ve bahsi geçen sanal para dünyası hakkında iyi ve olumlu sonuçlar verecek bu zirveden sonra Kasım Ay’ı için de yükseleceği bekleniyor.

Eylül ayında normal seyrine göre genel olarak her yıl düzenli olarak düşüşler yaşanıyor ve Ekim ayına bakınca Eylül ayından daha iyi bir performans görebiliyoruz. Ancak bir kaç sene boyunca Kasım Ay’ında her zaman belli bir dalgalanma ile gelen yükselme söz konusu. Söz konusu olan bu yükselme 2019 yılı için geçerli mi? 

Son iki günde Bitcoin piyasasında o kadar çok hareket ve bir o kadar da iniş ve çıkışlar yaşandı ki şu an yatırımcılar olarak atılacak adımlarda büyük tereddüt yaşıyor insanlar. Bir taraftan ciddi bir yatırım ve normal hayatta aktif bir şekilde Bitcoin yaygınlaşması söz konusu iken diğer taraftan Bitcoin’ de yine bugün itibarı ile yaşanan düşüşler tedirgin ediyor.  Kasım Ay’ı içinde yaşanması mümkün olduğu söylenen yükselmenin yaşanıp yaşanmayacağı henüz kimse tarafından bilinmiyor.

 

About robot

Check Also

Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

  Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü? Bitcoin fiyatı geçtiğimiz …