Home / Genel Siteler / Bitcoin Patlamaya ( Mı?) Hazırlanıyor!  Bitcoin Şaha Kalkacak! İşte İnanılmaz Bitcoin Tahminleri!

Bitcoin Patlamaya ( Mı?) Hazırlanıyor!  Bitcoin Şaha Kalkacak! İşte İnanılmaz Bitcoin Tahminleri!

 

Bitcoin Patlamaya ( Mı?) Hazırlanıyor!  Bitcoin Şaha Kalkacak! İşte İnanılmaz Bitcoin Tahminleri!

 

Bitcoin son birkaç gündür 8.000 doların üstünde değer görüyor fakat düşerse  “ Ventures “ kurucu ortağı olan Michael Nye hemen Bitcoin alacağını duyurdu.  Nye ; “ Bitcoin düşerseilk alacak kişilerdenim. “ dedi.  Son zamanlar da Bitcoin değer olarak rakamlarda zıt yönde inip yükselmeler yaşadı. Ancak son günler de Bitcoin fiyatı birkaç saat için de 1.000 dolar ve yine son bir hafta için de % 15 gibi bir değer kaybettiğinde ciddiye alınacak bir düzelme yaşadı. Önde gelen Bitcoin yatırımcıları ve Bitcoin boğası olan“ Morgan Creek Capital, Anthony Pompliano, Mark Yusko” Bitcoin ucuzlarken Bitcoin alma zamanının olduğunu söyledi.Çünkü bu yatırımcılara göre Bitcoin bu düşüşlerin ardında ciddi bir patlamaya yaşayıp en zirveye yerleşecek.

 

Bir çok analist ve önde gelen Bitcoin yatırımcısı bu konu da hem fikir. Bitcoin ansızın o an ki bulunduğu rakamdan kat be kat fazla bir rakama ulaşacak ve herkesi şaşırtacak beklenmedik bir anda. Bu iddiaların arkasında herhangi bir gerçeklik payı var mı? Ya da sadece iki ihtimali göz önünde tutup , “ ya çıkacak ya yükselecek ” gibi % 50 olan bir gerçekten yola çıkarak mı fikirler gündeme geliyor bilemeyiz ama Bitcoin’i güzel günler beklediği ihtimali kadar aksine kötü günlerin de olabileceğini unutmayın. Çünkü bazen tahminlerin arkasında bir doğruluk payı olsa da tam aksi yaşanabiliyor.  Örneğin; ünlü analist Tom Lee ne zaman bir tahminde bulunsa halk arasında hemen tersi çıkacak diye bir algı oluşmuştur ve Tom Lee’nin yükselecek dedikten sonra genelde düşüş yaşaması da ilginç ve çözülememiş bir durumdur.

Sonuç olarak her an her şey olabilir. Yatırımcıların her zaman her şeye hazırlıklı olması gerekiyor.

About robot

Check Also

Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

  Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü? Bitcoin fiyatı geçtiğimiz …