Home / Genel Siteler / Bitcoin Satın Almanın Zamanı Mı?

Bitcoin Satın Almanın Zamanı Mı?

Bitcoin Satın Almanın Zamanı Mı? 

Doğru zaman da Bitcoin alım- satım işlemleri her zaman kazanç sağlar.  Doğru zaman da yatırım yapmak ve doğru zaman da yapılan yatırımı kâr’ a dönüştürmek için Bitcoin’ i en doğru zamanda almak gerekiyor. Morgan Creek Digital CEO’ su Mark Yusko Digital Asset Summit’ te  kripto para yatırımı ile alakalı bazı açıklamalar da bulundu. Mark Yusko kripto para piyasasının  önümüz de ki birkaç yıl içersin de hızla büyüyeceğini  söyledi  ve insanları kripto para yatırımı yapmaya çağırdı.

Sektörün tanındık isimlerinden biri olan Mark Yusko, Digital Asset Summit’e katıldı ve insanlara kripto para yatırımıyla ilgili bazı bilgiler verdi.

Etkinlik sırasında şahsi görüşlerini paylaşan Mark Yusko, ilk olarak Bitcoin olmak üzere belli başlı bir kaç kripto paranın birkaç yıl içerisinde hızla yükseleceğini söyledi. Mark Yusko’ ya göre kripto para piyasasına şimdiden giriş yapan yatırımcılar bundan birkaç yıl sonra bu kararı verdiklerine çok sevinecekler. Uzun vade de yapılacak yatırımın büyük kazançlar sağlayacağını belirten Mark Yusko;

Artık cin şişeden çıktı, geliyor. Geldiği zaman insanlık tarihinin en büyük servetiyle karşı karşıya olacağız. “

Mark Yusko kripto paralara o kadar çok güveniyor ki insanlara ellerindeki Amazon hisselerini bile satıp Bitcoin’ e geçiş yapmayı tavsiye ediyor. Aynı tavsiyeyi kurumsal yatırımcılara da verdiğini vurgulayan Mark Yusko bu konuya şu şekilde bir yorum getiriyor :

Amazon’dan kaçıp kurtulun. Sessizce çıkın, kimse farkına bile varmaz. Satın gitsin. Amazon hisseleri on yıl içinde ölmüş olacak.

About robot

Check Also

Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

  Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü? Bitcoin fiyatı geçtiğimiz …