Home / Genel Siteler / Bitcoin ve Alt Coin Piyasasında Genel ve Son Durum!

Bitcoin ve Alt Coin Piyasasında Genel ve Son Durum!

Bitcoin ve Alt Coin Piyasasında Genel ve Son Durum!

Bitcoin (BTC), 15 Kasım’da haftalık ticaret koridorunun çarpıcı bir şekilde kırılmasına karşın, satış baskısı 9.000 dolar ‘ı kırma girişiminde başarısız oldu.

Bitcoin, 9.000 Dolar Direncine Ulaşamadı!

Coin360’tan gelen veriler Bitcoin’ in Cuma günü aniden yukarı doğru hareket ettiğini ve önceki seviyelerden 8.550 dolar ‘a yaklaştığından dakikada 8.800 dolar’ a çıktığını gösteriyor. Ancak yükseliş momentumu devam edemedi, ancak Bitcoin sadece otuz dakika sonra 8.600 doların altına düştü. Basın saatinde, Bitcoin bir saatten kısa bir süre içinde  8.580 dolar seviyesinde işlem gördü.

 

Bitcoin geçici olarak aşağı ve yukarı hareketlerle bilinir hale geldi ve yorumcular uçuculuğu etkileyen çeşitli faktörlere işaret etti. Ancak uzun vadede, modeller en büyük kripto para biriminin gelecek Mayıs ayına kadar blok büyüklüğünün yarısına kadar ortalama 8.300 dolar civarında dalgalanması yaşayacağı ön görülüyor.

Altcoin Piyasası!

Altcoin piyasaları Perşembe günü birçok büyük kripto para biriminin kaybedilmesinden sonra karma alım satıma geri döndü.

Piyasa başlığına göre en büyük altcoin olan Ether (ETH), daha önceki seviyelere kıyasla% 1’den daha az hareket eden, çoğunlukla yan performans gösterdi.

Diğer paralar daha iyi sonuç verdi, Verge (XVG), haber ortağı Pornhub’un PayPal ile ilgili sorunlarla karşı karşıya kalmasından sonra% 32 oranında sıçradı. VeChain (VET) % 21,3 artarken, Tezos (XTZ) % 8,5 ve Cosmos (ATOM) % 7 arttı.

Genel kripto para birimi piyasa değeri, basın zamanında 237.6 milyar dolar ve Bitcoin’ in payı % 65.8’di.

About robot

Check Also

Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

  Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü? Bitcoin fiyatı geçtiğimiz …