Home / Genel Siteler / Bitcoin ve Altcoin’ ler de Son Durum ve Grafiklerle Analiz!

Bitcoin ve Altcoin’ ler de Son Durum ve Grafiklerle Analiz!

Bitcoin ve Altcoin’ ler de Son Durum ve Grafiklerle Analiz!

Bitcoin (BTC), 20 Kasım’da 8.000 dolar ‘a kadar destek sağlamayı başararak, bir önceki gün 7.990 dolara düştüğünden beri yavaş yavaş düşüş gösteren  yatay bir yol izledi.

Bitcoin Piyasaları “Beklenenden Daha Fazla Düşüş! “

Coin360’ tan elde edilen veriler Bitcoin 8,000 doların hemen üzerinde ve 24 saatte 850 doların üstünde olduğunu ve salı gününden bu yana volatilitenin sınırlı olduğunu gösterdi. Önceden  Bitcoin, 8000 dolar ‘dan düşük seviyelere düşmüştü ve basın zaman seviyelerine geri dönmeden önce 7.000 dola’ a tekrar girmişti.

Analistler Bitcoin fiyat görünümünde sadece kısa vadede değil, gelecek Mayıs’ ta ki blok ödülünün yarıya inmesi de dahil olmak üzere geniş bir şekilde düşüş  sinyalleri verdiğini ön gördü.

Özellikle, Willy Woo ve Tone Vays, Çarşamba günü genel düşüş eğilimini doğruladı, hatta Bitcoin için 4.500 dolar ‘a kadar potansiyel bir düşüş öngörüyorlardı.

Alt Coin Piyasaların da Son Durum!

Altcoin piyasaları, bir gün ağır kayıpların ardından Çarşamba günü Bitcoin‘ e benzer bir kısıtlama sergiledi. Piyasa değerine göre en büyük yirmi  biriminden çoğu ,%  1’ den daha az ya da aşağı hareketler gördü. 

En büyük altcoin olan Ethereum (ETH), 175 dolar seviyesinde kalması için % 0.91 arttı.

Bazıları, özellikle Çin paralarına göre güçlü bir performans gösterdikten sonra % 8,5 oranında düşen, ancak basın zamanlarında hafifçe 0.0065 dolar ‘ a kadar iyileşmeyi başarabilen, özellikle de VeChain’ i (VET) kullandı. Bu arada Tezos (XTZ) % 5’in üzerinde yükseliş görünüyor.

Genel kripto para birimi piyasa değeri 221.4 milyar dolar ve Bitcoin’ in payı % 65.27’ dir.

About robot

Check Also

Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

  Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü? Bitcoin fiyatı geçtiğimiz …