Home / Genel Siteler / Bitcoin Yatırımcıları İçin Bir Kazanma Tekniği!

Bitcoin Yatırımcıları İçin Bir Kazanma Tekniği!

Bitcoin Yatırımcıları İçin Bir Kazanma Tekniği!

Her zaman olduğu gibi ve herkes tarafından bilinen Bitcoin’ de ki fiyat oynaklığı son günler de şaşırtmadan devam ediyor. Merkezi olmayışı ya da herhangi bir olaya ya da başka bir yere bağlı olmadan yaşadığı yükselmeler ya da düşüşler ile bilinen Bitcoin’ den bu teknik ile kazanç sağlayabilirsiniz. Hodl Yapmak!

Hodl Yapan Bitcoin Yatırımcısı Her Zaman Kazanır!

( HODL; bir coin’in fiyatı düşerken satmadan direnmek, elinde tutmak anlamına gelen bir terim. )

Bu durumu şöyle açıklayabiliriz sade bir dil ile; Bitcoin piyasasını göz önünde tutup ortalama fiyattan daha aşağı çekildiği zaman Bitcoin ya da alt coin satın alıp uzun vade de yatırım olarak saklayıp, elinde tutup ( hodl yapıp) belki bir belki üç ya da daha uzun süre sonra alınan fiyattan onlarca ya da yüzlerce kat fazla değere satmak. Elinde ki Bitcoin ya da alt coin’ lerini satmayan hodl edenlerin % 61 ‘ inin, elinde kini şu an satarak kazanç sağlayabilmesi ve de kayıp yaşamayacağı şu an için belirtilen bir bilgi.  Uzun vadeli Bitcoin yatırımcılarının her zaman avantajlı olduğunu bir kere daha örneklemekte.

Bitcoin dünyasında hodl edenler ve de günlük alım satım yapanlar olarak ikiye ayrılmaktadır. Piyasaya henüz giriş yapanların hızlı alım satım yapması oldukça riskli bir harekettir.  Paylaşılan bir bilgiye göre; Günlük alım sayım yapanların son 1 haftada ki kayıp tablosu % 29 oranındadır.

İstatistik olarak normal hayatta da bu geçerlidir. Kısa vadeli ve henüz bilmediği bir piyasaya merhaba diyen insanların bir çoğunun kazanma olasılığı % 1 oranında bile değildir. Kripto para piyasası ve Bitcoin dünyasın’ da genel görüşte bu yöndedir. Uzun vade her zaman kazandırır!

About robot

Check Also

Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

  Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü? Bitcoin fiyatı geçtiğimiz …