Home / Genel Siteler / Bitcoin Yatırımı Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Bitcoin Yatırımı Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

 

Bitcoin Yatırımı Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz? 

Bu piyasaya girip kripto para dünyasına adım atıp dahil olmak istiyorsanız öncelikle bir hesap açmanız gerekir. Ancak özellikle Türkiye’ye yeni girdiği zaman forex piyasasında yaşanan bazı problemlerin kripto para piyasası için de yaşanması muhtemel olduğu belirtti. Ancak bu nokta da güven sorunu büyük önem taşıyor. Bundan dolayı hesap açarken hesap açılan kurumun güvenilirliği kesinlikle  araştırılmalı ve araştırma bittikten sonra güven problemi yaşamayacağınızı anladığınız takdir de hesap açın.  Peki hesabı nasıl açacaksınız?

Güvenli olarak gördüğünüz  siteye girip, kayıt ekranına mobil telefonunuzu, isminiz, soyadınızı ve e-mail adresinizi yazın. Bu adım ile kripto paralarınızı yüksek güvenlik en üst düzey koruma ile saklayacağınız hesabınız aktif hale gelmiş tir. Yaptığınız bu işlemden sonra, doğum tarihi, TC kimlik bilgilerini onaylamanız gerekir. Onayladıktan sonraki adımlar size sunulacak olup, hesap  bilgileri ile bankanıza para yollayabilirsiniz.  Bu işlemlerin sonucunda ise “ Bitcoin Yatırım” hesabınız ve diğer kripto paralarınızı güvenle saklayabileceksiniz. Ve Yatırım yapabileceğiniz hesabınızı açmış olmuş olacaksınız. Bu işlemlerin ardından Bitcoin Yatırım hesabınız yatırım yapmanız için hazır durumda.

Hesap açma işlemleri tamamlandıktan sonra ikinci olarak bir noktaya dikkatinizi çekelim,  sonuç itibarı ile geçmişi 10 yıla dayanan bir piyasa var önünüz de. Bazı kuralların bazı temellerin yeni yeni oturmaya başlamış bir piyasa söz konusu. Bundandır ki öğrenilmesi gereken adımların  diğer piyasalara nazaran bir miktar daha fazla olduğu bir sektörden  bahsediyoruz. Doğru kararlar vermek, aktif olmak için ilk olarak portföylerin bir kısmını bu piyasada değerlendirmeniz sizin için bir avantaj olacaktır.

 

About robot

Check Also

Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

  Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü? Bitcoin fiyatı geçtiğimiz …