Home / Genel Siteler / Bitcoin Yeniden 9.000 Dolar Seviyesinde!

Bitcoin Yeniden 9.000 Dolar Seviyesinde!

Bitcoin Yeniden 9.000 Dolar Seviyesinde!

Çok kısa sürmeden Bitcoin % 5 ‘ lik düşüsün ardından kendini toparladı ve yeniden 9.000 dolar bandına ulaştı. Bir çok analist başta olmak üzere Bitcoin’ in 8.800 dolar bandından daha da geriye gideceğini iddia eden insanları hüsrana uğratan Bitcoin’ i eleştiren Euro Pacific Capital’ ın CEOsu  Peter Schiff  ; Bitcoin’ in 9.300 dolar bandından 8.800 dolar bandına kırılıp gerilemesinden sonra Bitcoin tamamen dipleri göreceğini iddia etmişti. Nitekim Bitcoin’ i eleştirmek ile bilinen Peter Schiff’ in dediği bu defa da olmadı. BTCC’ nin kurucu ve aynı zamanda eski CEO’ su Bobby Lee ise Bitcoin’ in ilerleyen zamanlar da çok daha yükseleceği fikrini ortaya atmadı. Bu yükselme bu iddia için bir adım olarak görülebilir.

Bir çok analist ve uzman yaşanılan 8.800 dolar seviyesinin kısa vadeli olduğunu söylemişlerdi. Ve denildiği gibi de oldu.  Kısa bir düşüş ile yeniden direnç seviyesi olan 9.000 dolar seviyesine ulaşan  Bitcoin önümüz deki günlerde daha da yükselişe tırmanacak mı şu an için bir çok insan tarafından bekleniyor. Fakat genel olarak bir grup analist ve uzman Bitcoin’ in uçuk rakam ve seviyelere ulaşacağını iddia ederken bazı analistler bundan birkaç sene sonra Bitcoin’ in milyon dolara ulaşacağı fikrini bile ortaya attılar. Şu an için kesin ve net olan bir fiyat söz konusu elbette olamaz.

Bitcoin özetle kısa bir sürenin ardından yeniden yatırımcısının yüzünü güldürüyor.  Bir çok yatırımcı ve Bitcoin kullanıcısı için 9.000 dolar seviyesi ve 9.000 dolar seviyesinin üstü rahat nefes almak gibi. Çünkü 9.000 dolar seviyesinden aşağısı olan 8.900-8.800 dolar seviyesi ve daha aşağısı risk taşıyan bir seviyedir. Genel olarak bakıldığında 9.300 seviyesi Bitcoin için ortalama olarak yükseleceğini işaret eden bir bant olarak görülüyor. 

About robot

Check Also

Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

  Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü? Bitcoin fiyatı geçtiğimiz …