Home / Kripto Paralar / BitShares (BTS) Nedir? – BitShares Satın Al!

BitShares (BTS) Nedir? – BitShares Satın Al!

BitShares nedir? BitShares satın al. BitShares nasıl satılır. BitShares’in coin’ler sıralamasında kaçıncı sırada yer aldığı. Değer bakımından BitShares’in değerinin ne kadar olduğu. BitShares hakkında bilmedikleriniz bütün konuları sitemiz aracılığıyla sizlere aktaracağız.

BitShares (BTS) Nedir? BitShares Hakkında!

BitShares tasarım olarak Amerikalı program ve girişimci olan Daniel Larimer tarafından tasarlanıp 2014 yılının Temmuz ayında işleme alınmıştır. 2016 yılından beridir bu proje Microsoft Azure Blockchain’in bir tür hizmet paketi parçası olarak kalmıştır. Diğer bir bakımdan bakacak olursak BitShares, Dünya üzerindeki çoğu kripto para biriminin en çok ve en yaygın olarak kullandığı teknolojik sistemi kullanmakta.

BitShares’in diğer kısaltılmış ismi BTS’dir. Ayrıca diğer kripto paralar gibi ileriye dönük olarak güçlü bir sistemle projeleri vardır. Son zamanlarda sıkça duyduğumuz kripto paralar Bitcoin, Ethereum, Litecoin gibi devleşmiş kripto para birimlerinin yüksek değer görmesiyle haber başlıklarında sıkça duyuyoruz. Yatırımcılar Bitcoin gibi büyük değeri olan kripto para birimine son zamanlarda ilgisinin azaldığını görmekteyiz altcoin’ler hem işletim sistemi olarak hızlı ve donma, aksama olmadan çalışmakta. Hemde madencilik bakımından çok uyguna gelmekte. Bu yüzden kripto para yatırımcıları piyasayı iyi takip etmekte. Herkez Bitcoin alamaya biliyor, ama altcoin’lerden değerine ve yatırımına göre alınabiliyor. Şu anda Dünya üzerinde 800’den daha fazla kripto para olduğu ve bu paraların 170 milyar dolar değerinin olduğu bilinmekte. Altcoin’ler gün geçtikçe çoğalmakta ve Büyük coinlerin değerini geriye doğru bastırmakta.

BitShares Hareketliliği!

Geçmişten günümüze BitShares’e bakıldığında. Son sistem donanımı ile piyasada değerine değer katmaktadır. Şu anda Dünya kripto para değer sıralamasında 34’üncü sırada yerini korumaktadır. İşlemsel olarak yapılan işlemleri çok bir zaman içerisinde yapabiliyor, buda BitShare’in hızlı olduğunu göstermekte. Saniyede 100.000 işlem yapabilen bir işletim sistemine sahip ve özel cüzdan beslemekte.

BitShares (BTS) Alım, Satım?

BitShares bir altcoindir. Ülkemizde her ne kadar altcoin alım satımı kısıtlı olsa da, genede son zamanlarda altcoinlerde büyük hareketlilikler ve dalgalanmalar olduğunu gözlemlemekteyiz. Alım, Satım ve Takas gibi işlemler deyince Dünya’nın en büyük para borsalarının arasında Binance gelmekte. Binance bütün kripto paraları beslediği gibi BitShares için de özel bir borsadır. Binance’nin en önemli özelliği ise gizliliğe ve güven konusuna fazlasıyla önem verme özelliğidir. Bitcoin, Ethereum ve Litecoin gibi devleşmiş para birimlerine ev sahipliği yaptığı gibi BitShares dahil olmak üzere tüm altcoin para birimlerine de kucak açmış durumda. Dünya üzerinde birçok para borsası bulunmasına rağmen tercih edilenlerin arasında en başta Binance gelmekte.

Web üzerinde kişisel işlem yapabilmeniz için öncelikle üye olmanız gerekir. Kayıtlı değilseniz ve üye olmanız gerekiyorsa üyelik fazla zaman almamakla birlikte bir o kadar da kolaydır. Kendinize ait cüzdan oluşturarak işlemlerinizi çok daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz. BitShares’e ileriye dönük baktığımızda diğer coinler gibi uzun vadeli olarak tasarımı yapılmıştır. Bunun yanı sıra işlem yaparken donma, aksama gibi sorunlar sıfır noktaya düşürülmüştür. Özellikle de herkese açık teklif olanağını kullanarak sansürlere tam dayanıklı blok zincirleri ile sistem sağlama alınmıştır. Buna ek olarak elinizdeki bir kripto parayı BitShares’e geçirmek ve BitShares’i de başka bir para birimine dönüştürürken size kolaylık sağlamakta.

Son zamanlarda sıkça duyduğumuz haberlerin arasında altcoin’ler ve kripto paraların değer kazanmasıyla birlikte yüzlerce coin türemekte. Bilinen son rakamlara bakacak olursak, 800’den fazla kripto para ve bu paraların fiyatı ise 170 milyar dolardan daha fazla olduğu bilinmekte. Borsa bakımından düşünecek olursak, Binance sayesinde işlemlerinizi hem kısa bir süre içerisinde yapabilir hemde başka bir kripto para birimine hızlı bir şekilde dönüştürüp öyle de kullanabilirsiniz. Binance’yle işlem yapabilmeniz için yukarıdaki “Satın Al” kutucuğuna tıklamanız yeterli olacaktır. Sistem sizi otomatik olarak Binace’nin sitesine yönlendirecektir. Burada yapacağınız işlemleri Binance güvencesiyle hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz.

About beditor

Check Also

ETHOS Coin Nedir? Ethos Satın Al!

ETHOS Coin nedir? ETHOS coin nasıl satın alınır? ETHOS satın alırken dikkat edilmesi gereken konular …