Home / Genel Siteler / BTCTurk’te Komisyonlar Kaldırıldı!

BTCTurk’te Komisyonlar Kaldırıldı!

 

BTCTurk’te Komisyonlar Kaldırıldı!

Kullanıcılar artık hiçbir maliyete maruz kalmadan BtcTurk – Pro’da kripto para yatırma ve çekmeye devam ederken kripto-kripto işlem çiftlerinde de alım-satıma HİÇ BİR ÜCRET ÖDEMEYECEK.

BtcTurk’ün CEO’su Özgür GÜNERİ, sıfır komisyon uygulaması ile ilgili değerlendirme de bulundu. CEO Özgür GÜNERİ ; BtcTurk olarak profesyonel kullanıcılarımız için BtcTurk Pro’yu yakın zamanda kullanıma sunduk. Ana hedefimiz farklı beklenti ve stratejileri olan kullanıcılarımıza daha çok seçenek sunabilmek. Bu yaklaşımımızın en önemli çıktılarından biri olarak da BtcTurk Pro’da kripto-kripto işlem çiftlerinde komisyonları kaldırdık. Kullanıcılarımız bundan sonra kripto para yatırırken ve çekerken ücret ödemedikleri gibi kripto-kripto alım-satımlardan da komisyon ödemeyecekler.  Bu sayede daha hızlı ve sıfır maliyetle kripto paralar arasında rahatlıkla geçiş yapabilecekler.  BtcTurk Pro kullanıcılarının kripto-kripto işlemlerinde uygulamak istedikleri yatırım stratejilerini maliyet düşünmeden yapabilmelerini sağlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Günlük alım-satım yapan yatırımlarını yönlendirirken güncel piyasa verilerini anbe an takip etmek isteyen Bitcoin, kripto para işlemi yaparken fiyat grafikleri ve teknik göstergelere bakan karar alırken detaylı analizlere ve de raporlara ihtiyaç duyan, gelişmeleri kaçırmak istemeyen bütün profesyonel yatırımcıların kullanması amacı ile geliştirildi.

 

BTCTurk Nedir? BTCTurk Hakkında Ne biliyoruz?

-2013 yılında Kerem TİBUK tarafından kuruldu.

-CEO’su Özgür GÜNERİ’ dir.

-BtcTurk Türkiye’nin ilk, dünyanın 4. Kripto alım-satım platformu olarak hizmet veriyor.

-1 Temmuz 2013’te Tl ile İLK Bitcoin alım-satımına aracılık etmiştir BtcTurk.

-BtcTurk’ün 90 dan fazla çalışan elemanı mevcuttur.

– Yazılım ve Ticaret A.Ş tarafından yönetilir BtcTurk.

-650 binden fazla kullanıcı vardır.

– 7/24 hizmet verir.

 

 

About robot

Check Also

Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

  Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü? Bitcoin fiyatı geçtiğimiz …