Home / Video Siteleri / Dailymotion Giriş Yap

Dailymotion Giriş Yap

Dailymotion Hakkında

Dailymotion 2004 yılında Fransa’da kurulan ve 15 Mart 2005 tarihinde yayına geçen video paylaşım sitesidir. Yayına geçtikten kısa süre sonra popüler video paylaşım sitesi haline gelmiştir. Dailymotin’a 4 GB kadar video yükleyebilir, sınırsız sayıda video izleyebilirsiniz. Dailymotion üzerinden her ay 3.5 milyon video izlenmektedir.

Dailymotion’un kişisel bilgileri şu şekildedir;

Şirket Tipi: Fransız Limited Şirket (Anonim Şirket)

Ticaret ve Şirketler Sicili: Paris – B 483 487 112

Merkez Ofis: 140 boulevard Malesherbes – 75017 Paris

Başkan: Maxime Saada

Web Sunucu: Dailymotion, 140 boulevard Malesherbes – 75017 Paris

TEL: +33 1 77 35 11 00

Dailymotion’a Nasıl Video Yüklenir?

Dailymotion’a video yükleme işlemini gerçekleştirmek için öncelikli olarak Dailymotion’un internet sitesi olan www.dailymotion.com adresine giriş yapmanız gerekmektedir. Siteye girişiniz gerçekleştikten sonra sağ üstte bulunan “oturum Aç” yazılı kutucuğa tıklayın. Dailymotion’a giriş yapmanız için “Facebook Hesabı”, “Google Hesabı” veya “E-Posta hesabı”nızın olaması gerekmektedir. Eğer sizde bu hesaplardan herhangi biri yoksa altta bulunan “Henüz bir hesabınız yok mu? Kaydolun buraya” yazısındaki buraya yazısının üzerine tıklayarak karşınıza gelecek olan sayfa üzerinden kayıt olabilirsiniz.

Dailymotion’a giriş yaptıktan sonra video yükleme işlemini gerçekleştirmek için sağ üstte bulunan profil kısmına tıklayın ve “Ayarlar” yazısının üzerine tıklayarak ayarlar menüsüne gidin. Daha sonra karşınıza gelecek olan sayfanın sol tarafında bulunan “Yükle” yazısının üzerine tıklayın ve sayfanın ortasında çıkacak olan “Yükle”  yazılı butona tıklayın.

Daha sonra karşınıza gelecek olan sayfada bulunan “bilgisayardan seçin” yazılı kutucuğa tıklayarak yüklemek istediğiniz videoyu seçin ve yüklenmesini bekleyin. yükleme işlemi tamamlandıktan sonra sağ tarafta bulunan “Düzenle ve yayınla” yazılı kutucuğa tıklayın videonuz otomatik olarak yüklenecektir.

NOT: Yayınlanan videolara dikkat edin. Yayınlanan videoları dünya genelinde herkes görebilir ve inceleyebilir.

About aeditor

Check Also

Vidivodo Giriş Yap

Vidivodo Hakkında Vidivodo 2007 yılında Türk girişimciler tarafından kurulmuş olup işletilmekte olan video paylaşım ve …