Home / Kripto Paralar / Dentacoin (DCN) Nedir? Dentacoin (DCN) Satın Al

Dentacoin (DCN) Nedir? Dentacoin (DCN) Satın Al

Dentacoin nedir? Dentacoin nerede ve nasıl üretilir? Dentacoin’in özellikleri nelerdir? Dentacoin nereden ve nasıl satın alınır? Dentacoin nasıl satılır? tüm bu soruların cevabına ve daha fazlasına sitemiz aracılığıyla kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz.

DENTACOİN (DCN) NEDİR?

Dentacoin, adından da anlaşıldığı gibi, diş hekimliği dünyasında kullanılmak için kurulmuş bir tür kripto para birimidir. Dentacoin, özellikle küresel diş endüstrisinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere oluşturulmuştur. Blockchain ve Etherem tabanlı olan Coin diş klinikleri ve insanlar arasında blockchain ağı ile bağlantı oluşturuyor ve kullanıcılara daha güzel bir diş sağlığı deneyimi sağlamaktadır.

Dentacoin Vakfı’nın ilk hedefi bir inceleme platformu oluşturmak. Bununla birlikte gelecekte diğer projelerin yanı sora, bir blokçu tabanlı sigorta programı ve bir blokçu tabanlı sağlık veri tabanı çıkarmayı planlamaktadır.

Ayrıca, Dentacoin sayesinde anlaşmalı dişçilerden daha uygun fiyata hizmet alabilir, ziyaret etmek istediğiniz klinik ve diş hekimi hakkında bilgi sahibi olabilir, ziyaretiniz sonrasında hizmet hakkında yorum yapabilir ve dünya üzerinde diş ve klinik malzemelerinin uygun fiyata ticaretini yapabilirsiniz.

DENTACOİN ÇALIŞMA ŞEKLİ NASILDIR?

Dentacoin,  hız, özerklik ve güvenlik sağlamak için akıllı bir sözleşme sistemi kullanmaktadır. Diğer blok platformları gibi güvenilir inceleme formundaki verileri değiştirmek veya silmek imkansızdır.

Dentacoin ekonomisi, gözden geçirme platformu, bir sigorta sistemi ve bir blokaj zincirinde inşa edilmiş sağlık veritabanı da dahil olmak üzere birkaç farklı bölümden oluşmaktadır.

Dentacoin sistemi, tüm dünyada diş hekimleri tarafından kullanılmak üzere kurulmuştur.

DENTACOİN NEREDEN VE NASIL ALINIR?

Dentacoin satın almak için öncelikli olarak Dentacoin satan bir kripto para borsasına kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt işleminiz gerçekleştikten sonra kayıt olduğunuz borsanın satın alma yolunu izleyerek Dentacoin satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kripto para borsasına örnek vermek ve Dentacoin alma yolunu göstermek gerekirse sizlere dünya genelinde en çok kullanılan kripto para borsası olan Binance’yi örnek olarak verebilir, Binance üzerinden nasıl Dentacoin alınır bunu anlatabilirim.

Binance üzerinden Dentacoin almak için aşağıdaki adımları takip edin.

BİNANCE ÜZERİNDEN DENTACOİN NASIL ALINIR?

1.Adım: Binance internet sitesine kayıt olun. (Kayıt sayfasına gitmek için TIKLAYIN!)

2.Adım: Kayıt işleminizi gerçekleştirdikten sonra Binance internet sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. Binance internet sitesine giriş yapmak için www.binance.com/tr adresine giriş yapın. Giriş yaptığınız sayfanın sağ üst kısmında bulunan “Giriş Yap” yazısının üzerine tıklayın. Karşınıza gelecek olan sayfada sizden istenecek bilgileri kayıt olurken yazdığınız bilgileri yazarak doldurun ve Binance’ye giriş işleminizi gerçekleştirin.

3.Adım: Binance internet sitesine girişiniz gerçekleştikten sonra Binance ana sayfasının sol üst kısmında bulunan “Borsa” yazılı menünün üzerine gelin ve menünün alt kısmında çıkacak olan “Temel” yazısının üzerine tıklayın.

4.Adım: Karşınıza gelecek olan sayfanın sağ üst kısmında bulunan “BTC”, “ETH”, “BNB” ve “USDT” yazılı bölümden, hangi kripto para ile Dentacoin alacaksanız seçin. (Biz Bitcoin “BTC” ile anlatacağız)

5.Adım: Kripto para birimini seçtikten sonra sayfanın sol üst kısmında bulunan arama bölümüne DCN” yazın ve arama sonucunda karşınıza çıkacak olan “DCN / BTC” seçeneğine tıklayın.

6.Adım: Daha sonra bulunduğunuz sayfanı orta kısmında bulunan grafiğin alt kısmında yer alan “Satın Al DCN” yazılı kutucuğun üzerine gelin.

7.Adım: Kutucuğun içerisinde yer alan “Miktar” yazılı kutucuğun içine satın almak istediğiniz Dentacoin miktarını yazın.

Tüm işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra bilgilerinizi kontrol edip, sayfanın en alt kısmında bulunan “Satın Al DCN” yazılı kutucuğa tıklayarak Dentacoin satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

NOT: Kripto para alım, satım veya takas işlemlerini gerçekleştirmek büyük bir borsa profesyonelliği gerektirmektedir. Eğer borsada profesyonel olmadığınız halde kripto para alım, satım veya takas işlemini gerçekleştirirseniz zarar etme ihtimaliniz artacaktır. Ayrıca, gerçekleştirilen hiç bir kripto para alım, satım veya takas işlemlerinden girisyap.com sorumlu değildir. Yazılan yazılarımızın hepsi tamamen bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Sitemizde tüm kripto para birimlerinin de bilgilendirme yazıları bulunmaktadır. Sitemiz üzerinden diğer yazılarımızı inceleyebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bizi takip etmeye devam edin.

About aeditor

Check Also

ETHOS Coin Nedir? Ethos Satın Al!

ETHOS Coin nedir? ETHOS coin nasıl satın alınır? ETHOS satın alırken dikkat edilmesi gereken konular …