Home / Genel Siteler / Dünya Gündemin de Bitcoin Düşüşü İle İlgili Haberler!

Dünya Gündemin de Bitcoin Düşüşü İle İlgili Haberler!

Dünya Gündemin de Bitcoin Düşüşü İle İlgili Haberler!

Şifreli para piyasası bugün bir yön buldu ve yükselmedi. Bitcoin 24 saat içinde% 3 kaybederek 8.000 doların altına düştü. Birçok altcoin önceki günlerin zorlu kazanımlarını geri alarak daha da kötü duruma geldi.

Tahta genelinde% 4-8 oranında güçlü kayıp olan Chainlink, 0x, BAT ve Ravencoin, pakette çift haneli kayıplara neden olur. Bu varlıklar son zamanlarda gördüğümüz” nötr” piyasada büyük oranda yükseliyordu, bu nedenle onları piyasa genelinde düşüşe karşı daha savunmasız hale getirdi.

 

Perakendecilik faaliyeti kurumları aşıyor mu?

Genel kur hacminin düşmesine rağmen, Binance Futures iyi bir başlangıç yaptı. CEO’su Changpeng Zhao tarafından tweetlenen borsa, lansmandan kısa bir süre sonra günlük hacimle 700M dolar ‘a, ikincisi ise sadece BitMEX’e ulaştı.

 

Bu, Binance için müthiş bir haber olsa da, kurumsal yatırımcı platformu günlük 2 milyon dolarlık utangaç bir şekilde utangaç olduğu için, daha önce sıralanan Bakkt Vadeli İşlemler borsasıyla daha büyük bir zıtlık olamazdı.Bu, kripto türevleri alanında kurumsal ilgi eksikliği olarak yorumlanabilir, ancak Bakkt nihayet piyasaya sürüldükten sonra mevcut oyuncuların bulunduğu bir alana giriyor ve bazı gözlemcilerin dikkatini çekmiyordu.Ne olursa olsun, perakende yatırımcıların, bu yıl kurumların yaptığı tüm bu yurt içi yollara rağmen, şu an kripto para birimi ticaretinde hâkim görünüyorlar.

Thetie.io tarafından kaydedilen ortalama piyasa duyarlılığı% 50’nin altına düşmüş, ancak sınıflamasına göre hala “nötr” durumda.

Spesifik duyarlılık değerleri Bitcoin (% 36), BCH (% 37,5), Stellar (% 20) ve Tezos (% 35) için en düşüktür. Bu varlıklarda fiyat kaybı şu ana kadar ılımlı olmuştur, ancak duygular çoğunlukla öncü bir göstergedir.

Kısa vadeli sürelerdeki yanlışlıklar da bir faktör olabilir.

Uzun vadeli duyumlar son zamanlarda hafif bir yükselişe geçmiş görünüyor ve bu durum şimdilik fiyat durumunu koruyabilir.

About robot

Check Also

Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

  Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü? Bitcoin fiyatı geçtiğimiz …