Home / Devlet Siteleri / E DEVLET / e-Devlet, Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) İhlali Sorgulama Ekranı!

e-Devlet, Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) İhlali Sorgulama Ekranı!

e-Devlet kapısı üzerinden, www.girisyap.com aracılığıyla Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) İhlali Geçiş Bilgileri Sorgulama ekranına güvenilir ve hızlı bir şekilde girmek için izlenecek yol şu şekilde.

http://girisyap.com/edevlet

e-Devlet Kapısı, HGS İhlali Geçiş Bilgileri Sorgulama Ekranına Giriş?

e-Devlet kapısı, yaptığı yenilikler sayesinde işlemlerinizi hem zaman kaybı olmadan hem de masraf yapmadan pratik bir şekilde yapmanızı sağlar. e-Devlet hizmetini kullanarak Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) İhlali Geçiş Bilgileri Sorgulama ekranına erişebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, e-Devlet sistemine girişinizi sağlamanız. e-Devlet kapısına giriş yapmak için öncelikle, Arama motoru bölümüne “www.turkiye.gov.tr” adresini yazın. Açılan sayfada sizden e-Devlet Şifreniz ve T.C Kimlik Numaranız istenecektir. Sizden istenilen bilgileri doğru bir şekilde giriniz aksi taktirde girişiniz sağlanmaz. T.C Kimlik No ve e-Devlet Şifrenizi doğru bir şekilde girdikten sonra açılan sayfada bulunan arama motoru bölümüne ” Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) İhlali Geçiş Bilgileri Sorgulama” yazın ve açılan linke tıklayın. Sizin adınıza yapılan hesap listesi bölümünü göreceksiniz. Bu kısımda Adınız, Soyadınız, Hesap Numaranız, Plaka Numaranız, İhlalli Geçiş Adedi, Toplam İhlalli Geçiş Ücreti, Toplam İhlal Ceza Tutarı gözükmektedir. Bu hizmeti kullanarak adınıza açılmış yada kayıtlı Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Önerilen Hizmetler Bölümünü Ziyaret Edebilirsiniz!

Dilerseniz sayfanın sol tarafında bulunan “Önerilen Hizmetler” bölümünden Kasko Police ve Hasar Bilgileri Sorgulama, Araç Yetki Belgesi Sorgulama, TÜVTURK Mobil Muayene İstasyon Bilgisi Sorhulama, Barkodlu Araç Muayene Raporu Sorgulama, Adıma Tescilli Araç Sorgulama linklerine tıklayarak işinize yarayacak binlerce dosya ve milyonlarca kuruma ait linklerden gezinip faydalanabilirsiniz. e-Devlet’in bizler için için sunduğu kolaylıklar her geçen gün yenilikleri sayesinde bizleri her zaman şaşırtmıştır ve şaşırtmaya da devam edecektir.

About beditor

Check Also

e-Devlet Üzerinden TKGM Web Tapu İşlemleri Nasıl Yapılır?

e-Devlet kapısı üzerinden, “www.girisyap.com” aracılığıyla giriş yaparak yüzlerce kuruma ait binlerce dosya üzerinden faydalandığınız gibi, …