Home / Devlet Siteleri / E DEVLET / e-Devlet Kapısı Baz İstasyonu Ölçüm Bilgileri!

e-Devlet Kapısı Baz İstasyonu Ölçüm Bilgileri!

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumuna bağlı Baz İstasyonları Ölçüm Bilgilerine e-Devlet kapısı üzerinden www.turkiye.gov.tr adresine girerek Baz İstasyonları Ölçüm Bilgileri dahil bir çok işlemi hızlı ve güvenilir bir şekilde yapma mümkündür.

Baz İstasyonları Ölçüm Bilgilerine Nasıl Erişim Sağlanır?

Baz İstasyonları Ölçüm Bilgileri bölümüne girmek için öncelikle e-Devlet kapısına giriş sağlamalısınız. Google arama motoruna www.turkiye.gov.tr yazdığınızda açılan sayfanın üst sağ tarafında ”giriş yap” kutucuğunu göreceksiniz bu kutucuğa tıklayın ve önünüze açılan yeni bir sayfada ise sizden e-Devlet elektronik sisteme giriş için güvenliği sağlamak amacıyla sizden T.C Kimlik numaranız ve e-Devlet şifreniz istenecektir (Eğer e-Devlet şifreniz yok ise size en yakın PTT den e-Devlet şifrenizi almanız mümkündür) sizden istenilen T.C Kimlik Numaranızı ve Şifrenizi doğru bir şekilde girdikten sonra yeni bir sayfa daha açılacaktır. Açılan bu yeni sayfada işinizi rahatlıkla yapabileceğiniz yüzlerce konu ve binlerce dosya bulunmaktadır dilerseniz bu sistemi gezinip bir çok işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Sayfanın üst bölümünde bulunan arama motoru bölümüne ” Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu” yazarak tıklayın ve açılan yeni pencerede?

Baz istasyonu ölçüm bilgisini görüntülemek istediğiniz alanı aşağıdaki haritadan seçiniz. Eğer tarayıcı programınızın konum bilgisi sağlanmasına izin verirseniz, bulunduğunuz nokta olarak seçilecektir.

Bu sayfada verilen bilgiler, seçilen noktaya en yakın olan baz istasyonunun BTK veri tabanında kayıtlı elektromanyetik alan ölçüm değerleri hakkında kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla sunulmaktadır. Burada verilen mesafeler harita çözünürlüğüne ve mobil cihazınızın GPS hassasiyetine bağlı olarak +-10 metre doğruluk payıyla verilmektedir. Yazısını göreceksiniz ve alt kutucukta sizin bulunduğunuz adres gözükecektir. ”Ara ve Konumu Bul” butonlarını tuşlayarak sizin nerede olduğunuzun konumu direk olarak önünüze gelecektir. Sayfayı biraz daha aşağı doğru indirdiğinizde size en yakın Baz İstasyonunu bulabilmeniz için tasarlanmış volt/metre istasyon ölçü- değerleri göreceksiniz.

Baz İstasyonları Ölçüm bilgilendirme hakkında sorularınızı ” http://www.btk.gov.tr/tuketici/emd/index.php adresine tıklayarak yöneltebilirsiniz.

About beditor

Check Also

e-Devlet Üzerinden TKGM Web Tapu İşlemleri Nasıl Yapılır?

e-Devlet kapısı üzerinden, “www.girisyap.com” aracılığıyla giriş yaparak yüzlerce kuruma ait binlerce dosya üzerinden faydalandığınız gibi, …