Home / Devlet Siteleri / E DEVLET / e-Devlet Kapısı İle Alt Yapı İnşaatı Uygulama Projelerinin Onaylanması!

e-Devlet Kapısı İle Alt Yapı İnşaatı Uygulama Projelerinin Onaylanması!

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Alt Yapı İnşaatı Uygulama Projelerinin Onaylanması işlemlerini sistemimiz olan “girisyap” aracılığı ile e-Devlet Kapısına yönlendirilerek gereken işlemleri yapma imkanına sahipsiniz.

Alt Yapı İnşaatı Uygulama Projelerinin Onaylanması!

Alt Yapı İnşaatı Uygulama Projelerinin Onaylanması için, öncelik olarak e-Devlet Kapısının kısayol giriş sistemi olan “www.turkiye.gov.tr” adresine giriş yapmalısınız.

Nasıl Giriş Yapabilirim?

Alt Yapı İnşaatı Uygulama Projelerinin Onaylanması için e-Devletin kısa yoluna giriş yapmanız gerekmektedir. “www.turkiye.gov.tr” adresine giriş yaptıktan sonra önünüze açılan yeni sayfada sizden “T.C Kimlik Numaranız ve e-Devlet girişi için PTT’den aldığınız şifre” istenecektir. T.C Kimlik numaranızı ve e-Devlet şifrenizi girdikten sonra onaylayın ve bir sonraki sayfaya yönlendirileceksiniz. Yeni açılan sayfada bulunan arama motoruna “Alt Yapı İnşaatı Uygulama Projelerinin Onaylanması” yazın ve enter tuşuna basın tekrar yeni bir pencere daha açılacaktır.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı adı altında Alt Yapı İnşaatı Uygulama Projelerinin Onaylanması Bölümüne girmiş olacaksınız. Bu kısımda uygulama bilgileri bölümü bulunmaktadır.

Uygulama Adı: Alt Yapı İnşaatı Uygulama Projelerinin Onaylanması,

Uygulama Adresi: https://sso.sanayi.gov.tr/serviceredirector.aspx?sid=11EA9051-438D-453D-B348-C70BF4526F22

Hizmet Açıklaması: Uygulamaya git bağlantısına tıkladığınızda, “www.türkiye.gov.tr” ‘yi terk ederek, profil bilgileriniz ile kullanıcı girişi yapmış olarak ilgili kurumun web sayfasına yönlendirileceksiniz.

İlgili uygulama yeni bir pencere içinde olacaktır. Bu şekilde sizi yeni bir pencereye yönlendirileceksiniz.

Bilim Sanayi Merkezi Kimlik Doğrulama!

  1. Kimlik-doğrula: Kimlik Doğrulaması,
  2. Ad-Soyad: Kimlik Numarası, Ad, Soyad bilgileriniz,
  3. Temel-Bilgileri: Anne Adı, Baba Adı, Cinsiyet Adı, Doğum tarihi, Medeni Hal gibi temel bilgiler,
  4. İletişim-Bilgileri: Sistemde kayıtlı olan doğrulanmış e-Posta adresiniz ve telefon numaranız.

Onayla butonuna tıklayın ve sizi “Türkiye Cumhuriyeti Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı sistemine” yönlendirileceksiniz burada sizden sisteme kayıtlı olan “Kullanıcı adı ve Şifreniz” istenecektir doğru bir şekilde giriniz ve gereken işlemlerinizi bundan sonra buradan yapabilirsiniz.

About beditor

Check Also

e-Devlet Üzerinden TKGM Web Tapu İşlemleri Nasıl Yapılır?

e-Devlet kapısı üzerinden, “www.girisyap.com” aracılığıyla giriş yaparak yüzlerce kuruma ait binlerce dosya üzerinden faydalandığınız gibi, …