Home / Devlet Siteleri / E DEVLET / e-Devlet Kapısı İle turkcell Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama?

e-Devlet Kapısı İle turkcell Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama?

e-Devlet üzerinden binlerce kamu kurum ve kuruluşlara ait yüzlerce dosya ile işlem yapabildiğiniz gibi “Turkcell” hizmet bölümünden “Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama” yapabilirsiniz.

e-Devlet, Turkcell Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama Nasıl Yapılır?

e-Devlet hizmet kapısının bizler için sunduğu kolaylıklardan yararlanabilmek için e-Devlet hizmet kapısına giriş yapmanız gerekmektedir. e-Devlet hizmet kapısı sayesinde binlerce kamu kurumuna ait yüzlerce dosya bulunmaktadır. Dilerseniz e-Devlet hizmet kapısına giriş yaparak sizlerde e-Devlet’in sunduğu kolaylıklardan zaman kaybı yaşamaksızın, hızlı ve kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken e-Devlet kapısının kısayol hizmet sitesi olan “www.turkiye.gov.tr” adresine giriş yapmanız yeterli.

e-Devlet kapısına giriş için öncelikle, google arama motoruna “www.turkiye.gov.tr” yazın ve çıkan ilk linke tıklayın. Açılan yeni sayfada sizden T.C Kimlik No ve e-Devlet Şifreniz istenecektir. (e-Devlet şifreniz yok ise, size en yakın PTT Şube Müdürlüğüne giderek e-Devlet şifrenizi alabilirsiniz. Yada e-Devlet şifrenizi unutmuş iseniz, Şifremi Unuttum bölümüne girerek şifrenizi yenileyebilirsiniz.)

T.C Kimlik No ve e-Devlet Şifrenizi girdikten sonra e-Devlet kapısına girmiş olacaksınız. e-Devlet kapısından daha kolay yararlanabilmek için, yukarıda bulunan arama motoru bölümüne “Turkcell Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama” yazın ve aratın. Çıkan ilk linke tıklayın ve bir ileri ki sayfaya gideceksiniz. Açılan sayfada sizin bilgileriniz adı altında, borç ve alacağınız belirtilmektedir. Aktif yada Pasif olan numaralarınız da gözükmektedir. e-Devlet hizmet kapısının gün geçtikçe yaptığı yenilikler sayesinde her zaman kendini üst düzeyde tutmuştur. Dilerseniz e-Devlet hizmet kapısı ile gezinip yüzlerce kuruma ait binlerce dosyadan güvenilir bir şekilde faydalanabilirsiniz.

About beditor

Check Also

e-Devlet Üzerinden TKGM Web Tapu İşlemleri Nasıl Yapılır?

e-Devlet kapısı üzerinden, “www.girisyap.com” aracılığıyla giriş yaparak yüzlerce kuruma ait binlerce dosya üzerinden faydalandığınız gibi, …