Home / Devlet Siteleri / E DEVLET / e-Devlet Kapısı Üzerinden 4A On Günden Az Süreli Ev Hizmeti Çalışan Kişi Sorgulama

e-Devlet Kapısı Üzerinden 4A On Günden Az Süreli Ev Hizmeti Çalışan Kişi Sorgulama

4A On (10) günden az süreli ev hizmeti çalışan kişi sorgulama işlemini e-Devlet kapısı üzerinden sitemiz aracılığıyla hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

4A ON GÜNDEN AZ SÜRELİ EV HİZMETİ NEDİR?

4A On (10) günden az süreli ev hizmeti çalışan kişi, gündelik ev hizmetlerinde çalışan işçilere sigortalarının yatırılması işlemidir. Gündelik ev hizmetlerinde çalışan işçilere yatırılan sigortaların sorgulama işlemi e-Devlet kapısı üzeriden yapılmaktadır.

e-DEVLET KAPISI ÜZERİNDEN 4A ON GÜNDEN AZ SÜRELİ EV HİZMETİ ÇALIŞAN KİŞİ  SORGULAMA İŞLEMİ NASIL YAPILIR?

e-Devlet kapısı üzerinden 4A on günden az süreli ev hizmeti çalışan kişi sorgulama işlemini gerçekleştirmek için öncelikli olarak e-Devlet kapısına giriş yapmanız gerekmektedir. e-Devlet kapısına giriş yapmak için tarayıcınızın arama motor bölümüne “e-Devlet kapısı giriş” yazarak aratın. Arama sonucunda bulunan “e-Devlet Kapısı” yazısının üzerine tıklayarak e-Devlet kapısı sistemine giriş yapın. Giriş yapmış olduğunuz sayfada sizden kişisel “T.C. Kimlik No.” ve “e-Devlet şifreniz” istenecektir. Bu kısımlara kişisel T.C. Kimlik Numaranızı ve e-Devlet şifrenizi girin. Bilgilerinizi girdikten sonra alt kısımda bulunan “Sisteme Giriş Yap” yazılı butonun üzerine tıklayarak sisteme girişinizi yapın.

4A on günden az süreli ev hizmeti çalışan kişi sorgulama işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirmek için ana sayfa üzerinde bulunan “Merhaba, size nasıl yardım edebilirim?” yazılı kutucuğun içerisine “4A On Günden Az Süreli Ev Hizmeti Çalışan Kişi Sorgulama” yazın ve altta çıkacak olan “4A On Günden Az Süreli Hizmeti Çalışan Kişi Sorgulama (Sosyal Güvenlik Kurumu)” yazısının üzerine tıklayın. Otomatik olarak 4A on günden az süreli hizmeti çalışan kişi sorgulama sayfasına yönlendirileceksiniz. Sorgulama işlemini bu sayfa üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

About aeditor

Check Also

e-Devlet Üzerinden TKGM Web Tapu İşlemleri Nasıl Yapılır?

e-Devlet kapısı üzerinden, “www.girisyap.com” aracılığıyla giriş yaparak yüzlerce kuruma ait binlerce dosya üzerinden faydalandığınız gibi, …