Home / Devlet Siteleri / E DEVLET / e-Devlet Kapısı Üzerinden D-Smart Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama

e-Devlet Kapısı Üzerinden D-Smart Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama

D-Smart Borç Sorgulama, D-Smart Abonelik Sorgulama, D-Smart Alacak Sorgulama, D-Smart Nedir?, D-Smart Ne İşe Yarar, tüm bu soruların cevabına sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

D-SMART NEDİR?

D-Smart Doğan Yayın Holding gurubuna ait olan kaliteli ve yüksek çözünürlüklere sahip uydu yayın sistemidir. D-Smart 2006 yılında çalışmalara başlayıp 2007 yılında hizmete girmiştir. D-Smart’ın diğer yayınlardan farklı özellikleri olup aylık ücretler halinde bağlantı sağlanmaktadır.

D-Smart’ın Diğer Kanallardan Farkı Nelerdir?

D-Smart’ın diğer kanallardan farkı D-Smart sistemine kayıtlı olan filmlerden istediğiniz zaman istediğiniz filmi izleyebilme özelliği bulunmaktadır. D-Smart içerisinde binlerce film ve dizi bulunmakta olup istediğiniz zama izleme fırsatını sizlere sunmaktadır.

e-DEVLET KAPISI ÜZERİNDEN D-SMART ABONELİK, BORÇ VE ALACAK SORGULAMA NASIL YAPILIR?

e-Devlet kapısı üzerinden D-Smart Abonelik, Borç ve Alacak sorgulaması yapmak için öncelikli olarak e-Devlet kapısı sistemine giriş yapmanız gerekmektedir. e-Devlet kapısına giriş yapabilmek için internet tarayıcınızın arama motor bölümünü açarak arama motoruna “e-Devlet Kapısı Giriş” yazın ve açılacak olan sayfada bulunan “e-Devlet Kapısı” yazısının üzerine tıklayın. Daha sonra karşınıza gelecek olan sayfada sizden T.C. Kimlik No. ve e-Devlet Kapısı şifreniz istenecektir. Bu kısımlara kişisel bilgilerinizi yazın. Bilgilerinizi yazdıktan sonra sayfanın alt kısmında bulunan “Sisteme Giriş Yap” yazılı butona tıklayarak sisteme girişinizi yapın. Sisteme giriş yaptıktan sonra D-Smart Abonelik, Borç ve Alacak sorgulama işlemine hızlı bir şekilde giriş yapmak için ana sayfada bulunan “merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?” yazısının üzerine tıklayın ve bu kısma “D-Smart Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama “ yazın ve altta çıkacak olan “D-Smart Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama (D-Smart)” yazısının üzerine tıklayarak D-Smart sistemine giriş yapın. Daha sonra gelecek olan sayfada eğer sizin D-Smart üyeliğiniz bulunuyorsa bu sayfada gözükecektir. Aboneliğiniz olup da borcunuz varsa da bu sayfa üzerinden bakabilirsiniz.

About aeditor

Check Also

e-Devlet Üzerinden TKGM Web Tapu İşlemleri Nasıl Yapılır?

e-Devlet kapısı üzerinden, “www.girisyap.com” aracılığıyla giriş yaparak yüzlerce kuruma ait binlerce dosya üzerinden faydalandığınız gibi, …