Home / Devlet Siteleri / E DEVLET / e-Devlet Kapısı Üzerinden İller ve İlçeler Arası Mesafe Sorgulama

e-Devlet Kapısı Üzerinden İller ve İlçeler Arası Mesafe Sorgulama

İller ve İlçeler Arası Mesafe Sorgula, İller ve İlçeler Arası Mesafe hesaplama, Mesafe Sorgulama Nasıl Yapılır? tüm bu soruların cevabına sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

e-Devlet Kapısı Üzerinden İller ve İlçeler Arası Mesafe Sorgulama Nasıl Yapılır?

e-Devlet Kapısı üzerinden iller ve ilçeler arası mesafe hesaplama işlemini yapmak için öncelikli olarak e-Devlet kapısına giriş yapmanız gerekmektedir.

e-Devlet kapısına giriş yapmak için;

arama motor bölümüne “e-Devlet Kapısı Giriş” yazın ve aratın. Karşınıza gelecek olan sayfada bulunan “e-Devlet Kapısı” yazısına tıklayarak e-Devlet Kapısına giriş yapın. Giriş yapmış olduğunuz sayfada sistem sizden T.C. Kimlik Numaranızı ve e-Devlet şifrenizi isteyecektir. Bu kısımlara kişisel T.C. Kimlik No. ve e-Devlet şifrenizi. girin. Bilgilerinizi girdikten sonra ant kısımda bulunan “Sisteme Giriş Yap” butonuna tıklayın ve sisteme girişinizi yapın.

İller ve İlçeler Arası Mesafe Sorgulaması yapmak İçin;

“Karayolları Genel Müdürlüğü” kısmına girin ve ardından “İller ve İlçeler Arası Mesafe Sorgulama”ya girin veya daha hızlı giriş yapmak için ana sayfa üzerinde bulunan “merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?” yazısının üzerine tıklayarak kutucuğun içine “İller ve İlçeler Arası Mesafe Sorgulama” yazın ve alt kısımda gelecek olan “İller ve İlçeler Arası Mesafe Sorgulama (Karayolları Genel Müdürlüğü)” yazısının üzerine tıklayarak girişinizi yapın. Giriş yapmış olduğunuz sayfada sizden “Nereden”, “Nereye” kısımlarını hangi iller arasındaki mesafeyi sorgulayacaksınız bu kısımlara sorgulama yapacağınız illeri yazın. İlleri yazdıktan sonra Güvenlik Resmi”ni doğrulayın. Tüm alanları doldurduktan sonra alt kısımda bulunan “Sorgula” butonuna tıklayarak sorgulamanızı gerçekleştirin. Sorgulama sonucunuz doldurmuş olduğunuz Form’un en üstünde olacaktır. Bu kısımdan sorgulama sonucunuzu görebilirsiniz.

About aeditor

Check Also

e-Devlet Üzerinden TKGM Web Tapu İşlemleri Nasıl Yapılır?

e-Devlet kapısı üzerinden, “www.girisyap.com” aracılığıyla giriş yaparak yüzlerce kuruma ait binlerce dosya üzerinden faydalandığınız gibi, …