Home / Devlet Siteleri / E DEVLET / e-Devlet Kapısı Üzerinden Millenicom Borç ve Alacak Sorgulama

e-Devlet Kapısı Üzerinden Millenicom Borç ve Alacak Sorgulama

Millenicom Borç ve Alacak Sorgulama işlemini e-Devlet Kapısı üzerinden sitemiz aracılığıyla hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Millenicom Nedir?

Millenicom, European Telecommunication Holding (Almanya)’ya bağlı olup, 2004 yılından beri Türkiye’de Alternatif Operatör şirketi olarak hizmet vermektedir. Millenicom %20,77 ile Alternatif Operatör şirketleri arasında en büyük pazar payına sahip şirkettir. Millenicom’a bağlı olan kişiler Millenicom Borç ve Alacak sorgulama işlemini e-Devlet Kapısı üzerinden gerçekleştirebilirler.

e-Devlet Kapısı Üzerinden Millenicom Borç ve Alacak Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

e-Devlet Kapısı üzerinden Millenicom Borç ve Alacak Sorgulama işleminin gerçekleştirmek için öncelikli olarak e-Devlet Kapısına giriş yapmanız gerekmektedir.

e-Devlet Kapısına giriş yapmak için; Bilgisayarınızın internet tarayıcısını açın ve arama motor bölümüne e-Devlet Kapısına Giriş” yazarak aratın. Daha sonra arama sonucunda karşınıza gelecek olan sayfada bulunana “e-Devlet Kapısı” yazısının üzerine tıklayarak e-Devlet Kapısına girişinizi gerçekleştirin.

Giriş yapmış olduğunuz sayfada sizden T.C. Kimlik Numaranız ve e-Devlet Şifreniz istenecektir. Bu bölümlere kişisel T.C. Kimlik Numaranızı ve e-Devlet Şifrenizi girin. Bilgilerinizi girdikten sonra altta bulunan “Sisteme Giriş Yap” yazılı butona tıklayarak sisteme girişinizi gerçekleştirin.

Sisteme girişiniz gerçekleştikten sonra hızlı bir şekilde Millenicom Borç ve Alacak sorgulama işlemini gerçekleştirmek için ana sayfa üzerinde bulunan “Merhaba, size nasıl yardım edebilirim?” yazılı kutucuğa tıklayarak kutucuğun içine “Millenicom Borç ve Alacak Sorgulama” yazın ve altta çıkacak olan “Alacak ve Borç Sorgulama (Millenicom)” yazısına tıklayın. Sistem sis otomatik olarak sorgulama sayfasına yönlendirecektir. Yönlendirildiğiniz sayfa üzerinden tüm hesap hareketlerinizi görebilirsiniz.

About aeditor

Check Also

e-Devlet Üzerinden TKGM Web Tapu İşlemleri Nasıl Yapılır?

e-Devlet kapısı üzerinden, “www.girisyap.com” aracılığıyla giriş yaparak yüzlerce kuruma ait binlerce dosya üzerinden faydalandığınız gibi, …